SmartSynchronize SmartSynchronize 4.0.3

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartSynchronize to narzędzie służące do porównywania rozmaitych plików tekstowych lub katalogów.

Z poziomu głównego okna programu możemy uzyskać pogląd porównywanych plików. Zazwyczaj operację tę wykonujemy dzieląc interfejs aplikacji na dwie części, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić jednocześnie zawartość trzech dokumentów. Naturalnie istnieje możliwość edytowania zarówno pojedynczych wyrazów, jak i pełnych zdań bądź akapitów oraz przenoszenia zmian z jednego pliku do drugiego. Dostępne jest również scalanie dokumentów.

W przypadku porównywania katalogów SmartSynchronize oferuje funkcję niestandardowego skanowania przy wykorzystaniu filtrów, które możemy dostosować do własnych potrzeb (można np. zdefiniować ignorowanie wybranych dokumentów). Co ciekawe, możemy także zapisywać wspomnianą konfigurację w celu późniejszego jej wykorzystania (przydaje się to wówczas, gdy porównywanie odbywa się w danych odstępach czasowych, np. raz w tygodniu).

SmartSynchronize umożliwia także automatyczną synchronizację plików, ale trzeba pamiętać, że odbywa się to jedynie na komputerze lokalnym. Program nie został stworzony w celu synchronizacji danych np. na serwerach FTP.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!