Smarter Battery Smarter Battery 5.8

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smarter Battery to niewielkie, ale użyteczne narzędzie przeznaczone do monitorowania baterii w laptopach.

Program dostarcza wielu szczegółowych informacji na temat baterii zamontowanych w przenośnych komputerach, a jego działanie ma wydłużyć żywotność baterii i zwiększyć czas pracy laptopa bez zewnętrznego źródła energii. Dodatkowo wyświetla on wiele przydatnych danych o baterii podczas ładowania/rozładowywania, szacuje jej poziom zużycia oraz informuje użytkownika o ilości cykli rozładowania.

Smarter Battery dysponuje funkcją kalibracji, która pozwala wydłużyć czas pracy na wbudowanej w laptopie baterii, a także oferuje możliwość szybkiego rozładowywania baterii (poprzez zwiększenie wykorzystania bazowych podzespołów komputera).

Co więcej, narzędzie może alarmować użytkownika gdy bateria jest bliska rozładowania i wyświetla na pulpicie widżet z informacją o poziomie naładowania baterii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!