r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smartfon Xiaomi Mi Mix 2S istnieje! Czy ramki mogą być jeszcze smuklejsze?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Fani Xiaomi mają powody, by ogłosić aktualny tydzień jednym z najlepszych, jeśli chodzi o rozwój portfolio producenta. Wczoraj premierę miały nowe smartfony Redmi Note 5 i Note 5 Pro, producent pokazał także wyjątkowo smukły telewizor Mi LED TV 4. Dziś natomiast potwierdzone zostały prace nad nowym ważnym smartfonem – następcą modelu Mi Mix 2.

Od kilku tygodni w Internecie pojawią się przecieki dotyczące Xiaomi Mi Mix 2S – ulepszonej i wydajniejszej wersji Mi Mix 2. Pojawiły się nawet grafiki, które mają przedstawiać nowy smartfon. Trzeba przyznać, że na nich urządzenie prezentuje się spektakularnie – ramki na przodzie zostały ograniczone do minimum, a obiektyw aparatu znalazł się w prawy, górnym rogu.

Oczywiście nie wszystkie plotki mogą znaleźć pokrycie w rzeczywistości, jednakże według XDA Developers, smartfon ten z pewnością istnieje i właśnie trwają nad nim prace. Potwierdzenie niektórych przecieków stało się możliwe dzięki wyciekom firmware Mi Mix 2S. Autentyczność plików została potwierdzona przez XDA Developers.

r   e   k   l   a   m   a

Nowy smartfon Xiaomi rozwijany jest pod nazwą kodową polaris. Z pewnością pod względem wydajności będzie jednym z najmocniejszych smartfonów na rynku. Sercem będzie Snapdragon 845, pojemność akumulatora wyniesie 3400 mAh, a całość będzie działać pod kontrolą Androida 8.0 Oreo. Ekran, zgodnie z obecnym trendem, zaoferuje proporcje 18:9 i rozdzielczość Full HD+ (1080×2160 pikseli).

???? #xiaomilepsze #xiaomi #xiaomimimix2 #smartphone #smartfon #technology

Post udostępniony przez Mateusz Budzeń (@mbudzen_official)

Piętą achillesową wspomnianego Mi Mix 2 był aparat, który wypadał zauważalnie gorzej od konkurencji. Następca pod względem jakości zdjęć ma okazać się znacznie lepszy. Otrzyma on sensor Sony IMX363. W celu poprawy zdjęć ma zostać wykorzystana sztuczna inteligencja, która umożliwi rozpoznawanie obiektów i scenerii, by dostosować ustawiania kamery, wykonując jak najlepsze zdjęcie. Pozostałe odkryte informacje w plikach, wskazują, że smartfon obsłuży dwie karty SIM jednocześnie oraz będzie miał diodę LED do powiadomień.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.