Smartfon Xiaomi Mi Mix 2S istnieje! Czy ramki mogą być jeszcze smuklejsze?

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Fani Xiaomi mają powody, by ogłosić aktualny tydzień jednym z najlepszych, jeśli chodzi o rozwój portfolio producenta. Wczoraj premierę miały nowe smartfony Redmi Note 5 i Note 5 Pro, producent pokazał także wyjątkowo smukły telewizor Mi LED TV 4. Dziś natomiast potwierdzone zostały prace nad nowym ważnym smartfonem – następcą modelu Mi Mix 2.

Od kilku tygodni w Internecie pojawią się przecieki dotyczące Xiaomi Mi Mix 2S – ulepszonej i wydajniejszej wersji Mi Mix 2. Pojawiły się nawet grafiki, które mają przedstawiać nowy smartfon. Trzeba przyznać, że na nich urządzenie prezentuje się spektakularnie – ramki na przodzie zostały ograniczone do minimum, a obiektyw aparatu znalazł się w prawy, górnym rogu.

Oczywiście nie wszystkie plotki mogą znaleźć pokrycie w rzeczywistości, jednakże według XDA Developers, smartfon ten z pewnością istnieje i właśnie trwają nad nim prace. Potwierdzenie niektórych przecieków stało się możliwe dzięki wyciekom firmware Mi Mix 2S. Autentyczność plików została potwierdzona przez XDA Developers.

Nowy smartfon Xiaomi rozwijany jest pod nazwą kodową polaris. Z pewnością pod względem wydajności będzie jednym z najmocniejszych smartfonów na rynku. Sercem będzie Snapdragon 845, pojemność akumulatora wyniesie 3400 mAh, a całość będzie działać pod kontrolą Androida 8.0 Oreo. Ekran, zgodnie z obecnym trendem, zaoferuje proporcje 18:9 i rozdzielczość Full HD+ (1080×2160 pikseli).

???? #xiaomilepsze #xiaomi #xiaomimimix2 #smartphone #smartfon #technology

Post udostępniony przez Mateusz Budzeń (@mbudzen_official)

Piętą achillesową wspomnianego Mi Mix 2 był aparat, który wypadał zauważalnie gorzej od konkurencji. Następca pod względem jakości zdjęć ma okazać się znacznie lepszy. Otrzyma on sensor Sony IMX363. W celu poprawy zdjęć ma zostać wykorzystana sztuczna inteligencja, która umożliwi rozpoznawanie obiektów i scenerii, by dostosować ustawiania kamery, wykonując jak najlepsze zdjęcie. Pozostałe odkryte informacje w plikach, wskazują, że smartfon obsłuży dwie karty SIM jednocześnie oraz będzie miał diodę LED do powiadomień.

© dobreprogramy