Smarty Uninstaller Smarty Uninstaller 4.9.6

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Smarty Uninstaller to wielofunkcyjne i intuicyjne narzędzie przeznaczone do zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym w systemie Windows. Dzięki niemu łatwo i skutecznie usuniemy z komputera wszystkie zbędne aplikacje i gry, a także komponenty uruchamiane wraz z środowiskiem operacyjnym (ulokowane w tzw. autostarcie).

Praca z programem odbywa się w oparciu o listę z zainstalowanym w systemie oprogramowaniem, która prezentowana może być w formie standardowego spisu oraz ikon. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje standardowej deinstalacji, a gdy ta zawiedzie również deinstalacji wymuszonej. Smarty Uninstaller pozwala na całkowite usunięcie z systemu wybranych aplikacji i gier. W razie niepowodzenia skorzystać możemy z opcji przywracania stanu systemu z jednego z utworzonych wcześniej snapshotów. Co ciekawe, jeśli na dostępnej w programie liście programów brakuje jakiejś aplikacji użytkownik może dodać ją samodzielnie, podając ścieżkę do pliku wykonywalnego EXE.

W odróżnieniu od systemowego narzędzia do odinstalowywania aplikacji, Smarty Uninstaller dostarcza szereg szczegółowych informacji o każdej z pozycji. Możliwe jest ponadto wyszukiwanie informacji o danym programie w Internecie oraz katalogowanie aplikacji w grupach (np. biuro, rozrywka, sterowniki itd.). Z poziomu narzędzia utworzymy punkt odzyskiwania systemu czy też kopie zapasową rejestru oraz usuniemy z autostartu zbędne składniki, powodujące m.in. spowolnienie uruchamiania Windowsa.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!