Smarty Uninstaller 4.8

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Smarty Uninstaller to wielofunkcyjne i intuicyjne narzędzie przeznaczone do zarządzania oprogramowaniem zainstalowanym w systemie Windows. Dzięki niemu łatwo i skutecznie usuniemy z komputera wszystkie zbędne aplikacje i gry, a także komponenty uruchamiane wraz z środowiskiem operacyjnym (ulokowane w tzw. autostarcie).

Praca z programem odbywa się w oparciu o listę z zainstalowanym w systemie oprogramowaniem, która prezentowana może być w formie standardowego spisu oraz ikon. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje standardowej deinstalacji, a gdy ta zawiedzie również deinstalacji wymuszonej. Smarty Uninstaller pozwala na całkowite usunięcie z systemu wybranych aplikacji i gier. W razie niepowodzenia skorzystać możemy z opcji przywracania stanu systemu z jednego z utworzonych wcześniej snapshotów. Co ciekawe, jeśli na dostępnej w programie liście programów brakuje jakiejś aplikacji użytkownik może dodać ją samodzielnie, podając ścieżkę do pliku wykonywalnego EXE.

W odróżnieniu od systemowego narzędzia do odinstalowywania aplikacji, Smarty Uninstaller dostarcza szereg szczegółowych informacji o każdej z pozycji. Możliwe jest ponadto wyszukiwanie informacji o danym programie w Internecie oraz katalogowanie aplikacji w grupach (np. biuro, rozrywka, sterowniki itd.). Z poziomu narzędzia utworzymy punkt odzyskiwania systemu czy też kopie zapasową rejestru oraz usuniemy z autostartu zbędne składniki, powodujące m.in. spowolnienie uruchamiania Windowsa.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
horkos   14 #6 21.02.2016 10:27

Po wypróbowaniu programu wydaje się, że Revo Uninstaller jest ZNACZNIE lepszy, usuwa dogłębnie pozostałości po zdeinstalowanym programie. Odinstalowałem taki sam program za pomocą obu Revo i Smarty (Smarty wykrył i usunął 2 pliki + 3 wpisy reg) natomiast w przypadku Revo to 11 plików + kilkanaście (ponad 20 wpisów rejestru).

horkos   14 #5 20.02.2016 17:55

Zainstalowałem ten program, czy on lepszy o Revo tego nie wiem...

  #4 15.12.2015 09:36

Ten program ma fatalny interfejs. Brzydka (pełno wolnego miejsca) gruba wstążka na ekranach 16:9/16:10 wygląda okropnie, zajmuje 1/3 ekranu. I słabo się jej używa. Na dodatek nie daje się zmienić sposobu wyświetlania zainstalowanego softu - ikony zawsze leżą poziomo i znów pełno wolnego miejsca między nimi. Darmowy Geek Uninstaller robi to samo a jest zdecydowanie bardziej user friendly.

MichalSEO   1 #3 14.12.2015 12:48

Ponowanie można mieć za darmo: http://sharewareonsale.com/s/smarty-uninstaller-giveaway-coupon-sale
Za darmo zamiast: $35.99. Jest to licencja dożywotnia.