Smartzegarki pięknieją: zobacz Motorolę Moto 360 drugiej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

W Sieci pojawiły się kolejne wizualizacje drugiej generacji smartzegarka Motorola Moto 360. Opublikowane przez Evana Blassa (@evleaks) renderingi to najwyraźniej oficjalne grafiki Motoroli, dowodzące, że urządzenia ubieralne mogą wyglądać lepiej niż dzisiaj.

Przedstawiono dwa warianty zegarka, wykorzystujące bransoletę i skórzany pasek. Koperta w obu wypadkach wydaje się być metalowa. Specyfikacji nie znamy do tej pory, wiadomo jedynie, że firma chce przedstawić dwie wersje: mniejszą Moto 360S z akumulatorem 270 mAh oraz większą Moto 360L akumulatorem 375 mAh. Obie wersje mają działać pod kontrolą systemu Android Wear i zapewnią łączność nie tylko po Bluetooth, ale też po Wi-Fi.

Oficjalna premiera smartzegarków spodziewana jest na tegorocznych targach IFA w Berlinie, które odbędą się między 4 a 9 września.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy