r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smashy City 2.4.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Smashy City to wciągająca gra zręcznościowa, osadzona w scenerii przypominającej świat Minecrafta. Sterujemy w niej wirtualnymi potworami, niszcząc wszystko, co popadnie i uciekając przed broniącym miasta wojskiem oraz policją. To świetna propozycja dla osób, które szukają rozrywki w drodze do pracy lub podczas przerwy w zajęciach na uczelni.

Galeria programu

Pomysł na rozgrywkę jest prosty: sterujemy naszym bohaterem za pomocą dotknięć ekranu, niszcząc wszystko, co mamy w zasięgu ręki: samochody, budynki, znaki drogowe... Cyklicznie, po wyburzeniu określonej liczby obiektów, włączy się tryb Rampage, dzięki któremu nasza postać będzie poruszała się i niszczyła obiekty na swojej drodze znacznie szybciej.

Burząc, przy okazji będziemy zbierać złote monety, za pomocą których odblokujemy dostęp do innych postaci. Wśród nich znajdziemy te znane z filmów, np. Godzillę, Obcego lub Transformersa. Na naszej drodze w grze stanie policja i armia, która będzie z nami walczyła za pomocą czołgów lub też śmigłowców, stale nas ostrzeliwujących. Nasza postać ma ograniczoną wytrzymałość, dlatego trzeba tak manewrować, by jak najdłużej wytrzymać na planszy.

W grze znajdziemy moduł mikropłatności, który pozwala kupić nowe figurki bohaterów, za pomocą których będziemy niszczyli wirtualne miasto. Ceny wahają się od ok. 5 zł do ok. 20 zł.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać wyniki osiągane w grze w chmurze Google, synchronizować je między urządzeniami, a także rywalizować z innymi użytkownikami Smashy City.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 16.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.