r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smashy City 2.4.0

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

W grze Smashy City możemy zniszczyć wszystko, co tylko stanie na naszej drodze. Jednocześnie musimy uciec przed goniącym nas wojskiem oraz policją.

W Smashy City trafiamy do scenerii, która przypomina tę znaną z Minecrafta. Sterując naszą postacią za pomocą dotknięć ekranu, możemy demolować otoczenie: budynki, samochody, drzewa, latarnie... Przy okazji będziemy zbierać złote monety, za pomocą których możemy odblokować dostęp do kolejnych figurek do sterowania. To m.in. Obcy, Godzilla, King Kong lub Transformers, a więc postanie znane z kreskówek oraz filmów. Po jakimś czasie, gdy zdemolujemy odpowiednią liczbę obiektów, włączy się tryb Rampage, w którym nasza postać przez kilkanaście sekund będzie siała zniszczenie w bardzo szybkim tempie.

W grze na naszej drodze staną mundurowi - im dłużej będziemy siali zniszczenie, tym poważniejsze siły rzucą przeciwko nam: od radiowozów policyjnych po strzelające bez przerwy czołgi oraz śmigłowce. Trzeba przed nimi uciekać, ale nasza postać ma ograniczoną wytrzymałość i gdy upadnie, gra rozpocznie się od nowa.

Smashy City zawiera moduł mikropłatności pozwalający kupić dostęp do nowych figurek, którymi będziemy sterować. Ceny wahają się od ok. 4 zł do ok. 20 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.