Smashy City Smashy City

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

W grze Smashy City możemy zniszczyć wszystko, co tylko stanie na naszej drodze. Jednocześnie musimy uciec przed goniącym nas wojskiem oraz policją.

W Smashy City trafiamy do scenerii, która przypomina tę znaną z Minecrafta. Sterując naszą postacią za pomocą dotknięć ekranu, możemy demolować otoczenie: budynki, samochody, drzewa, latarnie... Przy okazji będziemy zbierać złote monety, za pomocą których możemy odblokować dostęp do kolejnych figurek do sterowania. To m.in. Obcy, Godzilla, King Kong lub Transformers, a więc postanie znane z kreskówek oraz filmów. Po jakimś czasie, gdy zdemolujemy odpowiednią liczbę obiektów, włączy się tryb Rampage, w którym nasza postać przez kilkanaście sekund będzie siała zniszczenie w bardzo szybkim tempie.

W grze na naszej drodze staną mundurowi - im dłużej będziemy siali zniszczenie, tym poważniejsze siły rzucą przeciwko nam: od radiowozów policyjnych po strzelające bez przerwy czołgi oraz śmigłowce. Trzeba przed nimi uciekać, ale nasza postać ma ograniczoną wytrzymałość i gdy upadnie, gra rozpocznie się od nowa.

Smashy City zawiera moduł mikropłatności pozwalający kupić dostęp do nowych figurek, którymi będziemy sterować. Ceny wahają się od ok. 4 zł do ok. 20 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!