r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smite 4.12

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smite to wysokiej jakości darmowa produkcja MOBA w dobrej, nawiązującej do starożytnej mitologii oprawie, oparta na schemacie znanym z Defense of the Ancients – popularnej modyfikacji dla Warcrafta III.

Galeria programu

Jest to gra nie byle jaka, bowiem stworzona została przez Hi-Rez Studios, znane z takich sieciowych strzelanek jak Tribes: Ascend czy Global Agenda. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry akcji i strategii, ale także w dużej mierze odnosi się do aspektów zręcznościowych.

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między zespołami zbudowanymi z graczy wcielonych w starożytne bóstwa. Walki odbywają się na symetrycznych, w sumie niewielkich rozmiarów mapach, na których do wspólnej rywalizacji przystępują drużyny składające się z różnego rodzaju bohaterów o indywidualnych zdolnościach, cechach i unikalnych mocach.

Ekipy każdorazowo walczą o dominację starając się jak najszybciej dotrzeć do bazy przeciwnika i zwycięsko wyjść z ostatecznej potyczki z Minotaurem. Zanim do tego jednak dojdzie czeka nas przejście przez obowiązkowy samouczek. Warto przy tym zwrócić uwagę, że gra oferuje bardzo rozbudowany tryb Practice, w którym mniej wprawieni gracze, najlepiej przed przystąpieniem do głównej rozgrywki, mogą poznać wszelkie arkana walki i zmierzyć się z komputerowymi przeciwnikami.

W grze można również skorzystać ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte złoto nabędziemy przydatne przedmioty, zwiększymy moc, siłę fizyczną czy poprawimy zdolności obronne. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich potęgi oraz stopnia przydatności. Autorzy nie zapomnieli także o systemie mikropłatności ;-), ale korzystanie z nich w przypadku Smite nie ogrywa tak znaczącej roli jak dzieje się to w przypadku innych produkcji.

Smite to energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Możliwość współzawodnictwa z innymi graczami, ciekawa sceneria, dynamizm starć, szereg dostępnych trybów, doskonała oprawa audiowizualna oraz wysoki stopień grywalności podbity dodatkowo aspektem zręcznościowym, to tylko niektóre z mocnych stron tego tytułu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Się gra, się ma, czyli którymi grami warto się interesować dla pieniędzy i nagród

26
ROZRYWKA 27.02.2016 | Tomasz Wrzesień

Finały Intel Extreme Masters w Katowicach rozpalają zmysły nie tylko z uwagi na liczne atrakcje oczekujące na zwiedzających podczas trwającej trzy dni imprezy, ale też pulę nagród pieniężnych. W tym roku chodzi o pół miliona dolarów w głównych tytułach turniejowych. Niejeden chciałby tak móc sobie grać, a przy okazji dostawać za to grube tysiące zielonych. Od czego jednak zacząć? Oto nasze propozycje gier e-sportowych, którymi najbardziej się opłaca zainteresować dla celów zarobkowych. Na pierwszy ogień idą oczywiście oficjalne gry IEM, a więc Counter-Strike: Global Offensive, League of…

Smite na weekend: wciel się w starożytne bóstwo i spotkaj z Minotaurem

11
ROZRYWKA 31.01.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Smite – wysokiej jakości darmową produkcję MOBA w dobrej, nawiązującej do starożytnej mitologii oprawie, opartą na schemacie znanym z Defense of the Ancients, popularnej modyfikacji dla Warcrafta III. Smite to gra nie byle jaka, bowiem stworzona została przez Hi-Rez Studios, znane z takich sieciowych strzelanek jak Tribes: Ascend czy Global Agenda. Tytuł łączy w sobie nie tylko elementy gry akcji i strategii, ale także w dużej mierze odnosi się do aspektów zręcznościowych. Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 23.09.2016 20:16

Najlepsza MOBA na rynku

  #1 22.11.2015 22:36

Gra świetna, mówię to jako graczy LoL i DotA2. Genialny pomysł z bogami i kamerą TPP. Najbardziej lubię mapkę z jedną linią i arenę - ta druga jest genialna i daje masę zabawy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.