SmokSmog 1.0.0.130

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

SmokSmog to aplikacja stworzona z myślą o mieszkańcach małopolski, śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego. Dzięki danym z wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska dostarcza informacje o aktualnym zanieczyszczeniu powietrza.

Zaraz przy pierwszym uruchomieniu aplikacja na podstawie naszej lokalizacji stara się dopasować odpowiedni region. Gdyby jest to niemożliwe, możemy skorzystać z listy i ręcznie wskazać miejscowość (bądź jej część), z której dane chcemy monitorować.

Ilość i aktualny stan danych zanieczyszczeń zależy od informacji dostarczanych przez wojewódzki inspektora ochrony środowiska. Na ekranie głównym widzimy dobrze przygotowane podsumowanie. Wybierając daną substancję otrzymujemy bardziej szczegółowy opis odnośnie jej powstawania i działania.

Wśród zalet aplikacji należy także wspomnieć o ładnym i intuicyjnym interfejsie. Zabrakło jednak możliwości przypięcia wybranej lokalizacji jako kafelka oraz powiadomień o przekroczeniu dopuszczalnej normy zanieczyszczeń. SmokSmog dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!