Smoke Free - Quit smoking now and stop for good Smoke Free - Quit smoking now and stop for good

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smoke Free, stop smoking help to program, który wspiera w postanowieniu o rzuceniu palenia papierosów. Pokazuje, jak długo użytkownik pozostaje wolny od nałogu i ile pieniędzy zdążył zaoszczędzić.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta użytkownika o cenę paczki palonych papierosów, liczbę papierosów w opakowaniu i liczbę wypalanych dziennie, o rodzimą walutę, a także o datę, kiedy rozpoczynamy pożegnanie z nikotynizmem. Później program pokazuje na bieżąco, o ile zdążyliśmy wydłużyć sobie życie dzięki niepaleniu, ile pieniędzy zaoszczędzilśmy od momentu pozbycia się nałogu, a ile zaoszczędzimy w skali rocznej.

Aplikacja pozwala na tworzenie notatek, w których możemy zapisywać na bieżąco nasze przemyślenia i informacje o stanie zdrowia oraz ducha po odstawieniu nikotyny. Użytkownik Smoke Free, stop smoking help w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, np. po wytrzymaniu doby bez papierosa. Pokazuje też bieżące postępy naszego organizmu w regenerowaniu się, np. ile skorzystały nasze płuca w określonym czasie bez papierosa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!