Smoke Free - Quit smoking now and stop for good 4.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smoke Free, stop smoking help to program, który wspiera w postanowieniu o rzuceniu palenia papierosów. Pokazuje, jak długo użytkownik pozostaje wolny od nałogu i ile pieniędzy zdążył zaoszczędzić.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta użytkownika o cenę paczki palonych papierosów, liczbę papierosów w opakowaniu i liczbę wypalanych dziennie, o rodzimą walutę, a także o datę, kiedy rozpoczynamy pożegnanie z nikotynizmem. Później program pokazuje na bieżąco, o ile zdążyliśmy wydłużyć sobie życie dzięki niepaleniu, ile pieniędzy zaoszczędzilśmy od momentu pozbycia się nałogu, a ile zaoszczędzimy w skali rocznej.

Aplikacja pozwala na tworzenie notatek, w których możemy zapisywać na bieżąco nasze przemyślenia i informacje o stanie zdrowia oraz ducha po odstawieniu nikotyny. Użytkownik Smoke Free, stop smoking help w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, np. po wytrzymaniu doby bez papierosa. Pokazuje też bieżące postępy naszego organizmu w regenerowaniu się, np. ile skorzystały nasze płuca w określonym czasie bez papierosa.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
05.01.2016  •  Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy