Smoke Free, stop smoking help Smoke Free, stop smoking help

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smoke Free to aplikacja służąca do utrzymania motywacji do rzucenia palenia papierosów. Użytkownik dowie się dzięki niej, ile czasu pozostaje wolny od nałogu i ile pieniędzy zdążył zaoszczędzić.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta użytkownika o cenę paczki papierosów, liczbę papierosów w opakowaniu i liczbę wypalanych dziennie, o rodzimą walutę, a także o datę, kiedy rozpoczynamy pożegnanie z nikotynizmem. Po podaniu tych informacji, program pokazuje na bieżąco, o ile zdążyliśmy wydłużyć sobie życie dzięki niepaleniu, ile zaoszczędziliśmy od momentu pozbycia się nałogu, a ile zaoszczędzimy w skali roku. Ma to służyć jako mocny argument za tym, by wytrwać w decyzji o odstawieniu papierosów do kąta.

Aplikacja pozwala na tworzenie notatek, w których możemy zapisywać na bieżąco nasze przemyślenia i informacje o stanie zdrowia oraz ducha po odstawieniu nikotyny.

Użytkownik Smoke Free w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, np. po wytrzymaniu doby bez papierosa. Aby zwiększyć nasze szanse na to, by pozostać wolnym od nałogu, aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić rzucanie palenia w przygodę. Ta opcja jest jednak płatna i kosztuje 19,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!