r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smoke Free, stop smoking help

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

Smoke Free to aplikacja służąca do utrzymania motywacji do rzucenia palenia papierosów. Użytkownik dowie się dzięki niej, ile czasu pozostaje wolny od nałogu i ile pieniędzy zdążył zaoszczędzić.

Po zainstalowaniu, aplikacja pyta użytkownika o cenę paczki papierosów, liczbę papierosów w opakowaniu i liczbę wypalanych dziennie, o rodzimą walutę, a także o datę, kiedy rozpoczynamy pożegnanie z nikotynizmem. Po podaniu tych informacji, program pokazuje na bieżąco, o ile zdążyliśmy wydłużyć sobie życie dzięki niepaleniu, ile zaoszczędziliśmy od momentu pozbycia się nałogu, a ile zaoszczędzimy w skali roku. Ma to służyć jako mocny argument za tym, by wytrwać w decyzji o odstawieniu papierosów do kąta.

Aplikacja pozwala na tworzenie notatek, w których możemy zapisywać na bieżąco nasze przemyślenia i informacje o stanie zdrowia oraz ducha po odstawieniu nikotyny.

Użytkownik Smoke Free w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, np. po wytrzymaniu doby bez papierosa. Aby zwiększyć nasze szanse na to, by pozostać wolnym od nałogu, aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić rzucanie palenia w przygodę. Ta opcja jest jednak płatna i kosztuje 19,99 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi rzucisz palenie

52
05.01.2016  •  Anna Rymsza

Palacze nie bez powodu mówią, że rzucanie palenia jest proste, bo robili to już kilkanaście razy. Walka z nałogiem to jedno z popularniejszych postanowień noworocznych, choć wymaga ogromnego wysiłku i wsparcia z wielu stron. Aplikacje mobilne także tu mogą pomóc – oto kilka naszym zdaniem najciekawszych: Smoke Free, stop smoking help Smoke Free to jedna z najpopularniejszych aplikacji, wspierających przy rzucaniu palenia. Użytkownik w nagrodę za wytrwałość może liczyć na kolejne odznaki, na przykład po dobie bez papierosa. Aplikacja oferuje też specjalne scenariusze, które pozwolą zmienić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.