r   e   k   l   a   m   a
reklama

Smokin' Guns na długi weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Smokin' Guns - darmową, opensourcową, zespołową grę FPS przenoszącą nas w XIX-wieczny świat Dzikiego Zachodu opartą na silniku słynnego Quake3.

Gra przy zachowaniu wszystkich zasad obowiązujących w Quake i jemu podobnych jest realistyczną symulacją środowiska, atmosfery i ogólnego otoczenia rodem z Dzikiego Zachodu. Autorzy projektu w sposób bardzo staranny odwzorowali wiele gatunków broni, ich właściwości oraz szczegółowe ich cechy indywidualne (np. szybkostrzelność, czas przeładowania), co bez wątpienia wpływa na duży realizm prowadzonej rozgrywki.

Grę Smokin' Guns można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję Monster Hunter Tri, czyli pierwszej odsłony znanej serii na Wii, a także zapowiedzi Ninety Nine Nights II oraz Splatterhouse - szykuje się krwawy powrót klasyki. Nie zapominajcie również, że Gamikaze skończyło dwa lata - z tej okazji ruszył jubileuszowy konkurs. Ponad 170 nagród do wygrania!

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów