r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smutni panowie z Apple odwiedzili dom kompozytora, który stracił 122 GB muzyki

Strona główna AktualnościINTERNET

Jakiś czas temu informowaliśmy o historii kompozytora Jamesa Pinkstone’a. W wyniku nieprawidłowego działania Apple Music, z jego dysku usunięte zostało 122 GB muzyki. Dziś Pinkstone podzielił się kolejnym, nie mniej interesującym wpisem.

Na jego blogu opublikowany został wpis, w którym Pinkstone pisze, że w ostatni weekend jego prywatny dom odwiedziło dwóch agentów ekspertów Apple. Jak bowiem wiadomo, korporacja nie jest w stanie dokładnie określić powodów, dlaczego Apple Music zamiast dobrać odpowiedniki plików z dysku w chmurze, usunęło je.

Podobnych przypadków nie było szczególnie wiele, niemniej Apple postanowiło zaangażować w sprawę swoich najlepszych ludzi, by rozwikłali zagadkę znikającej muzyki w bardzo tradycyjny sposób: poprzez odwiedziny u kompozytora i próbę odtworzenia jego działań tak, aby Apple Music znów usunęło muzykę. Wszystko to, aby określić wzorzec, który następnie pozwoli na rozwiązanie problemu.

r   e   k   l   a   m   a

Diagnostyka dysku Pinkstone’a odbywała się za pomocą zmodyfikowanej wersji iTunes i trwała… przez większość weekendu. W tym czasie eksperci wielokrotnie kontaktowali się z centralą w Cupertino i starali się określić wspólną cechę, na przykład wśród otagowania usuniętych plików, które mogłyby pomóc w ustaleniu wzorca. Wszystko na nic, usunięcia plików odtworzyć się nie udało.

Pinkstone wspomina o niezwykle miłej atmosferze, a swój wpis kończy informacją, że udaje się oglądać serial Firefly, który polecił mu jeden z ekspertów. Nie zmienia to faktu, że rosnąca liczba zgłoszeń przez jakiś czas wciąż pozostanie bez rozwiązania, a pojedyncze, ale niezwykle dotkliwe, nieprawidłowości w działaniu Apple Music pozostają bez wyjaśnienia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.