Smyk Smyk 2.2

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smyk to oficjalna aplikacja dla klientów popularnej sieci sklepów Smyk, w których znajdziemy nie tylko zabawki dla dzieci, ale także ubrania oraz rozmaite akcesoria znanych marek, takich jak np. Fisher Price, Lego, Recaro i Puma.

Smyk – zamów do sklepu

Poza możliwością korzystania z programu Smyk w sklepie stacjonarnym, istnieje również opcja zamawiania towaru za pośrednictwem opisywanego narzędzia. Użytkownik może cały czas śledzić status realizacji swojego zamówienia i – rzecz jasna – otrzymuje informację, gdy jest ono gotowe do odbioru w najbliższym punkcie (dostawa do sklepu jest oczywiście darmowa), który można łatwo zlokalizować poprzez użycie funkcji geolokalizacji.

Przejrzysty interfejs

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup któregokolwiek z ponad 100 000 produktów, będziemy mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w świecie mody dziecięcej oraz najpopularniejszymi zabawkami oraz akcesoriami dla dzieci, dodając wybrane towary na listę ulubionych. Warto również pamiętać, że aplikacja Smyk oferuje możliwość skorzystania z karty lojalnościowej Smyk & Spółka gwarantującej dostęp do licznych rabatów.

Smyk oferuje także dostęp do infolinii. Możemy dzięki temu połączyć się z doradcą, by zyskać szczegółowe informacje na temat interesujących nas produktów i nie tylko.

Smyk – najważniejsze cechy aplikacji:

  • nowoczesny interfejs użytkownika
  • możliwość zamawiania towaru do wybranego sklepu
  • zawiera ponad 100 000 produktów (ubrania, zabawki, akcesoria)
  • dostęp do karty lojalnościowej Smyk & Spółka z poziomu aplikacji
  • szybki kontakt z infolinią

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!