SnagIt 2021.21.2.1.8746

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SnagIt to niezwykle rozbudowane narzędzie służące do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytywania tekstu z aplikacji i stron WWW, a także, co niespotykane, nagrywania do pliku video w formacie AVI tego co dzieje się na pulpicie komputera.

Program umożliwia wykonywanie zrzutów całości lub dowolnej części ekranu (np. aktywnego okna), wyposażony jest w funkcje przewijania aby zapisać informacje, które nie mieszczą się na ekranie. Uzyskane materiały mogą mogą być obrabiane za pośrednictwem wbudowanego edytora SnagIt Editor, a także wzbogacane o dodatkowe elementy np. zaznaczenia, strzałki itp. przy pomocy drugiego załączonego programu SnagIt Studio.

Pomimo bardzo rozbudowanej listy funkcji i anglojęzycznego interfejsu, obsługa programu jest bardzo prosta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze, dodatkowy program do odtwarzania zdjęć
Dosc duza cena produktu
ocena użytkownika
04.05.2016 20:05 • Recenzja do wersji 12.4.1

Moim zdaniem produkt jest idealny do celów komercyjnych i do wszelakich nagrań np na YouTube. Prosty w obsłudze i nie wymaga instalowania jakiś dodatkowych kodeków itp. Niestety cena jaka prezentuje ten program jest zbyt wygórowana jak dla mnie. Program warty polecenia . Daje 4 gwiazdki ze względu na cenę.