Snail Driver 1.0.3

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snail Driver to darmowe narzędzie pozwalające na wyszukanie i pobranie aktualizacji sterowników na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Z poziomu głównego okna programu Snail Driver możemy zapoznać się z listą zainstalowanych urządzeń. Oprócz nazwy danego urządzenia aplikacja wyświetla informacje o aktualnej wersji sterowników i dacie ich zainstalowania. Po wyszukaniu nowej wersji sterowników należy kliknąć przycisk "update", by rozpocząć ich aktualizację.

Jeśli zależy nam wyłącznie na ogólnikach, Snail Driver może poinformować nas o liczbie urządzeń, które nie posiadają najnowszej wersji sterowników. Dodatkowo program wyświetla informacje na temat producenta naszego komputera, zainstalowanego systemu operacyjnego, posiadanego procesora i pamięci operacyjnej.

Interfejs aplikacji Snail Driver jest bardzo czytelny, dzięki czemu z funkcji opisywanego narzędzia mogą skorzystać zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni odbiorcy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!