Snake Munch na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Snake Munch - kolejną adaptację kultowego węża, który mimo swego sędziwego wieku po dziś dzień gromadzi rzesze zwolenników przed ekranami komputerów niezmiennie powiększając krąg swoich wielbicieli.

Snake Munch posiada 40 poziomów osadzonych w 4 różnych porach roku, 4 rodzaje węży o różnych predyspozycjach ruchowych, 2 tryby trudności oraz edytor tworzenia własnych plansz. Wężem sterujemy w lewo lub w prawo starając się zjeść jak najwięcej owoców w jak najkrótszym czasie. Należy unikać zderzenia ze ścianami, kamieniami, balami oraz innymi przeszkodami pojawiającymi się na jego drodze. Gra mimo swej prostoty, a w pewnym sensie nawet i siermiężności, nadal bawi, rozwesela i dostarcza wiele dobrej zabawy.

Grę Snake Munch można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję wyczekiwanego od dawna dzieła BioWare - Mass Effect 2, a także i mniej wypatrywanego Painkiller: Resurrection. Warto zapoznać się ponadto z pełną informacji zapowiedzią Halo: Reach, a także playtestem gry Napoleon: Total War

© dobreprogramy