r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snake powraca, w jego kontynuację zagramy jeszcze w maju

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Snake to jeden z pierwszych tytułów mobilnych, który masowo przyciągnął do siebie graczy i sprawił, że telefon komórkowy przestał służyć jedynie do dzwonienia i pisania SMS. Jeżeli pamiętacie jeszcze czasy spędzone nad oryginalnym wężem, może ucieszy Was wiadomość, że już w maju doczekamy się nowego wydania tej gry.

Choć w sklepach mobilnych prawie każdego systemu znajdziemy setki mniej lub bardziej udanych klonów, to o tym wyjątkowo warto wspomnieć. Powód jest jeden, pracuje nad nim autor oryginalnego węża z roku 1997. Taneli Armanto wraz ze studiem Rumilus chcą na nowo przywrócić magię tego tytułu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.

r   e   k   l   a   m   a

Już dostępne klony tej gry niejednokrotnie udowodniły, że sterowanie za pomocą gestów nie jest tak wygodne jak w przypadku fizycznych przycisków. I choć sama rozgrywka w Snake Rewind, doczeka się wielu usprawnień oraz dodatków, to przy tej okazji rodzi się obawa o inny nieodłączny element współczesnych gier mobilnych, czyli mikrotransakcje.

Czy uda się na tyle wyważyć nowe pomysły by nie zatraciły ducha oryginału, a zarazem uniknąć irytujących płatności przekonamy się już niedługo. Gra ma mieć swoją premierę 14 maja, pojawi się w sklepach systemów iOS, Android oraz Windows Phone. Więcej informacji o Snake Rewind, znajdziecie na oficjalnym blogu studia Rumilus.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.