Snap Art Snap Art 4.1.0.103

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snap Art to świetny program, który zamieni dostarczone zdjęcia w dzieła sztuki, malowane lub rysowane klasycznymi technikami. Program pozwala dostosować wiele parametrów, oglądać zmiany na żywo i przetworzyć kilka zdjęć w na raz.

Po załadowaniu zdjęć można po lewej stronie okna programu wybrać narzędzia, po prawej zaś dostosować parametry. Na liście znajdziemy kolorowe ołówki, techniki komiksowe, kredki woskowe, pastele olejne i siche, farby olejne, piórko i tusz, akwarele, ołówki i węgle, a także stylizacje abstrakcyjne i pointylizm. Wszystkie techniki są bardzo dobrze odwzorowane w programie.

Podczas pracy z obrazem można dostosować takie parametry, jak grubość pędzla, długość pociągnięć, losowość, zakrzywienia linii, szczegółowość fragmentów rysunku (przez malowanie maski ręcznie), a także parametry papieru i oświetlenie obrazu. Podgląd zostanie pokazany w miarę możliwości na żywo. W razie potrzeby można sterować jasnością, kontrastem, nasyceniem i temperaturą barw wzorcowego zdjęcia.

Wersja próbna programu działa przez 15 dni bez ograniczeń. Program może działać samodzielnie lub jako wtyczka do Lightrooma i Photoshopa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!