Snap Art Snap Art 4.0.0.382

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Snap Art to świetnej jakości program, który zamieni dostarczone grafiki w dzieła sztuki, malowane lub rysowane klasycznymi technikami. Program pozwala dostosować wiele parametrów i przetworzyć kilka zdjęć w kolejce.

Po załadowaniu zdjęć można po lewej stronie okna programu wybrać narzędzia, po prawej zaś dostosować parametry. Na liście znajdziemy różne typy farb, kredek, ołówków, węgli, tuszu i pasteli, bardzo realistycznie przeniesionych do programu.

Podczas pracy z obrazem można dostosować takie parametry, jak grubość pędzla, długość pociągnięć, losowość, zakrzywienia linii, szczegółowość fragmentów rysunku (przez malowanie maski ręcznie), a także parametry papieru i oświetlenie obrazu. W razie potrzeby można także sterować jasnością, kontrastem, nasyceniem i temperaturą barw.

Wersja próbna programu działa przez 15 dni bez ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!