SnapFire 1.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna wersja aplikacji firmy Corel pozwalającej przeglądanie grafik oraz filmów, a także umożliwiającej również tworzenie pokazów slajdów, wysyłkę fotografii do znajomych, dodawanie różnego rodzaju efektów oraz prostą obróbkę (m. in. przycinanie grafik, redukcja czerwonych oczu, poprawianie jakości, konwersja do postaci czarno-białej i sepii). Za pomocą SnapFire można przygotowywać strony do albumów, kalendarze, pocztówki itp. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta i mimo angielskiej wersji nie powinna nikomu przysporzyć kłopotów. Do SnapFire dołączone jest oprogramowanie umożliwiające wykrywanie kamer i urządzeń przenośnych na których znajdują się pliki grafiki czy filmy wideo.

Uwaga!

1. Program występuje także w płatnej odmianie Snapfire Plus wzbogaconej m.in. o funkcje pozwalające na podstawową obróbkę wideo, szablony, a także możliwość archiwizowania zdjęć na płytach CD/DVD. 30-dniową wersję testową Snapfire Plus można pobrać na stronie www.snapfire.com.

2. Producent oferuje do płatnej wersji programu także różne dodatki - np. Snapfire DVD Maker, umożliwiający nagrywanie pokazów slajdów na płytach DVD. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.snapfire.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!