SnapPea 2.76.0.6535

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SnapPea to przydatne narzędzie dla każdego posiadacza smartfona z systemem Android. Z jego pomocą możliwe jest sprawne i wygodne zarządzanie zawartością urządzenia z poziomu komputera, a w szczególności kontaktami, wiadomościami SMS, zainstalowanymi aplikacjami oraz przechowywanymi multimediami.

Program wyposażony został w niemalże wszystkie funkcje, jakich spodziewać się należy po narzędziu tego typu. Znajdziemy w nim moduły odpowiedzialne za tworzenie, edycję i usuwanie kontaktów, przeglądanie i odpisywanie na wiadomości SMS, a także zarządzanie zgromadzonymi na smartfonie plikami audio, zdjęciami czy filmikami. Przy jego użyciu przetransferujemy z/do komputera pliki na/z telefon, a także odinstalujemy z niego zbędne aplikacje. W SnapPea nie zabrakło również opcji wyświetlania zdjęć z urządzenia jako pokaz slajdów, odtwarzania plików audio i ustawiania ich jako dzwonki na smartfonie oraz podmiany tapety ekrany głównego. Dodatkowo twórcy zaimplementowali wbudowane przeglądarki serwisów iTunesMovie i TED Talks.

Do komunikacji pomiędzy komputerem a smartfonem wykorzystywane jest połączenie kablem USB lub znacznie wygodniejsze połączenie za pośrednictwem sieci bezprzewodowej (WiFi). W obu przypadkach wymagane jest, aby aplikacja kliencka zainstalowana była również na smartfonie (dostępna bezpłatnie do pobrania w Google Play). Ponadto twórcy udostępniają również narzędzie w formie online, które obsługiwane może być z poziomu przeglądarki internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Myopic   1 #12 19.12.2015 13:35

Czy da się tym programem synchronizować kontakty i kalendarz z Outlooka?

  #11 04.11.2015 21:49

a jak bede chcial ogladac wideo z komorki na komputerze przez przesłanie obrazu to bedzie to działać zadowalająco?
nie gubi fps'ów?

darek719   42 #10 29.10.2015 23:09

dobry program do zarządzania zawartością telefonów z androidem.

Autor edytował komentarz.
  #9 17.06.2015 12:32

@remik2012:
Battery Bot Pro oraz Daily Racing instalija sie za kazdym razem po pdpiecu kabla usb do kompa .gdyby nie ten fakt program naprawde byl by super.I ja szukam teraz alternatywy.

remik2012   6 #8 08.06.2015 01:41

Sam w sobie program bardzo fajny i przydatny. Ale instaluje w tle dwie niechciane aplikacje z któych jedna klasyfikowana jest jako wirus. Battery Bot Pro oraz Daily Racing. NIe pomaga odinstalowanie, aplikacje instalują się samoczynnie po chwili od nowa. Aby się ich pozbyć trzeba odinstalować SnapSea tranposrt service czyli usługę umożliwiającą połączenie komputera z telefonem. Więc sama aplikacja staje się bezużyteczna, nie polecam. Obecnie szukam alternatywy dla niej, AirDroid się nie sprawdza.

netis   6 #7 21.01.2014 16:14

Przetestowałem. Bardzo przyjemna aplikacja tego typu. Przejrzysta i czytelna. Do pisania/zażądania SMS, Kontaktami czy fotkami wydaje się lepsza od MyPhoneExplorer-a. Lepiej jest też rozwiązane zarządzanie systemem plików na komórce - pokazuje się okienko eksploratora w przeglądarce MS. Niestety ale tu pojawia się istotna niedogodność - nie czyta polskich liter a co za tym idzie nie da się takich "polskich" plików kopiować. Dla porównania MyPhoneExplorer, Eksplorator ma wbudowany i choć nieco mniej wygodny to polską czcicielkę obsługuje (dla ścisłości - za to ma problemy z dłuuugimi nazwami plików). SnapPea nie zrobimy również backupu całej słuchawki oraz nie obsługuje organizera. Tak więc zostaję przy MyPhoneExplorer. (przynajmniej na razie)

Kuma-san   7 #6 21.01.2014 13:00

@anagast: Nic takiego nie stwierdziłem ani w kwestii uprawnień ani w kwestii łączenia się z internetem.

anagast   5 #5 17.01.2014 00:15

@Kuma-san: System systemem ale to jest jakaś nieznana firma która chce tyle uprawnień a na kompie próbuje się łączyć z netem nawet jak program jest zamknięty.

Kuma-san   7 #4 16.01.2014 16:59

@anagast: Jak się boisz spyware to dlaczego używasz androida? System sam w sobie jest jednym wielkim narzędziem do szpiegowania. Poczytaj sobie zmiany jakie google wprowadziło do wersji 4.4 KitKat.

Kuma-san   7 #3 16.01.2014 16:57

Nareszcie program prosty i łatwy w obsłudze. Funkcjonalność nie powala, ale zawiera wszystko czego brakuje w oryginalnym Kiesie do telefonów samsunga. Dodatkowo ciekawa funkcja jaką jest mirroring (bez adaptera mhl). Program działa sprawnie, wykrywa telefon bez problemu. Nie wykryłem żadnych nieautoryzowanych połączeń ani z komórki ani z komputera. Program żeby cokolwiek zainstalować lub zmienić musi mieć dostęp do systemu (jak każdy). To użytkownik jednak najpierw musi mu wydać zgodę. Osobiście nie znam aplikacji która miałaby możliwość np. wysyłania wiadomości sms bez dostępu do wiadomości sms. Moja ocena 8/10.

Autor edytował komentarz.
anagast   5 #2 15.01.2014 18:46

Jednak odinstalowałem ten program. Mało tego że żąda takich uprawnień na androida to na dodatek na kompie program próbuje się zbyt dużo łączyć z internetem, nawet jak jest zamknięty.

anagast   5 #1 15.01.2014 17:09

Niby wszystko pięknie i ładnie ale mam mieszane uczucia.
Przede wszystkim jak dla mnie za duże uprawnienia na antka:

Twoje konta
znajdowanie kont na urządzeniu
dodawanie i usuwanie kont
odczytywanie konfiguracji usług Google

Twoje wiadomości
odczytywanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)
odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)
wysyłanie wiadomości SMS
edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Połączenia sieciowe
wyświetlanie połączeń sieciowych
wyświetlanie połączeń Wi-Fi
pełny dostęp do sieci
łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi
pobieranie plików bez powiadomienia

Połączenia telefoniczne
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pamięć
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Narzędzia systemowe
modyfikowanie ustawień systemu
instalowanie skrótów
odinstalowywanie skrótów
odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym
zapisywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym
wysyłanie transmisji trwałej
dostęp do systemu plików USB
testowanie dostępu do chronionej pamięci

Użycie baterii
zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Dane Twoich aplikacji
pobieranie uruchomionych aplikacji

Ekran blokady
wyłączanie blokady ekranu

Twoje informacje społecznościowe
odczytywanie kontaktów
modyfikowanie kontaktów
odczytywanie rejestru połączeń
zapisywanie rejestru połączeń

Narzędzia dla programistów
odczyt wrażliwych danych dziennika

Tapeta
ustawianie tapety

Jakoś jestem wyczulony na takie uprawnienia i sceptycznie podchodzę do takich programów. Chociaż sam program bardzo użyteczny i na razie mam go na fonie i kompie, chociaż zajeżdża mi tu jakimś spyware.
Może ktoś się wypowie na ten temat i wrażeń z programu.
Tak w ogóle to ta firma na czym zarabia? Jak widzę że jest coś za darmo u nieznanej firmy to zaraz nabieram podejrzeń.

Autor edytował komentarz.