r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat na Androida już z Multi-Snapami: filmiki do 60 sekund

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Snapchat względem wielu inny popularnych aplikacji społecznościowych posiada nałożone charakterystyczne ograniczenia. Dotyczą one na przykład czasu umieszczenia snapów w Stories, trzymania historii rozmów, a do niedawna także długości filmów. Wraz z nową aktualizacją, twórcy postanowili skończyć z tak restrykcyjnym ograniczeniem, dotyczącym nagrań wideo.

Wprowadzona została możliwość nagrywania multisnapów, która pozwala nagrywać wideo trwające nawet całe 60 sekund. W tym celu wystarczy trzymać palec na przycisku nagrywania przez ponad 10 sekund, a proces rejestrowania filmu nie zostanie przerwany.

Nad przyciskiem będą pojawiać się okienka z 10-sekundowymi snapami, które złożone razem będą stanowić całość dla oglądającego. Maksymalnie może być ich 6, a więc maksymalna długość materiału wideo została wydłużona do minuty. Ograniczenia wciąż są w mocy, ale obecnie są mniej uciążliwe i w jednym filmie można pokazać więcej.

r   e   k   l   a   m   a

Po skończeniu nagrywania, będziemy mogli usnąć dowolne 10-sekundowe fragmenty. Oczywiście wciąż mamy dostęp do filtrów, naklejek czy tworzenia tekstu – dostępne opcje są identyczne jak w zwykłych nagraniach wideo. Po zakończonej edycji, film możemy wysłać do wybranych znajomych czy dodać do Stories. Dodatkowo z okazji zbliżającego się Halloween pojawiły się dedykowane maski.

Omawiane nowości dotyczą wersji na Androida. Dostępna jest także aplikacja na iOS-a, która już od kilku miesięcy oferuje możliwość nagrywania multisnapów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.