reklama

Snapfire Plus 1.10

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Komercyjna wersja aplikacji firmy Corel pozwalającej przeglądanie grafik oraz filmów, a także umożliwiającej tworzenie pokazów slajdów, wysyłkę fotografii do znajomych, dodawanie różnego rodzaju efektów oraz prostą obróbkę (m. in. przycinanie grafik, redukcja czerwonych oczu, poprawianie jakości, konwersja do postaci czarno-białej i sepii). Za pomocą SnapFire można przygotowywać strony do albumów, kalendarze, pocztówki itp. Wersja płatna programu wzbogacona jest o m.in. funkcje pozwalające na podstawową obróbkę wideo, szablony, a także możliwość archiwizowania zdjęć na płytach CD/DVD. Snapfire Plus może być ponadto wzbogacony o opcjonalne dodatki umożliwiające nagrywanie pokazów slajdów na płytach DVD.

Uwaga!

1. Program może wymagać podania numeru seryjnego. Aby go uzyskać należy zarejestrować się na stronach producenta, a po zakończonym procesie rejestracji kliknąć w przycisk "Download". Klucz zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym.

2. Program występuje także w ograniczonej funkcjonalnie ale bezpłatnej odmianie. Informacje na ten temat, a także wersję instalacyjną do pobrania można znaleźć w tym samym dziale.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
NarcK   4 #3 07.12.2010 21:55

Dla mnie program porażka... do tego ta prędkość działa i stabilność... Tylko nie mówcie, że za szybko klikam... inne programy jakoś nadążają. Polecam FastStone Image Viewer.

  #2 28.12.2006 01:06

@Misza: Jak się możesz przekonać czytając opis programu, funkcjonalność Snapfire Plus dalece wykracza poza pojęcie tradycyjnej "przeglądarki graficznej". Jeżeli 122 MB to dla Ciebie za dużo to wersja bezpłatna Snapfire zajmuje 16 MB.

  #1 27.12.2006 23:35

Przeglądarka graficzna której instalka zajmuje 125MB??? Hłe hłe hłe...

reklama