Snapseed 2.18 z nowym, jasnym interfejsem i filtrami

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Snapseed to bardzo dobra aplikacja graficzna. Z wydaniem wersji 2.18 jednak zmieniła się nie do poznania. Ciemny interfejs z galerią filtrów ustąpił miejsca jasnemu i lekkiemu, podzielonemu na kilka części, co znacznie ułatwia nawigację.

W nowym Snapseedzie interfejs został podzielony na „Style”, „Narzędzia” i „Eksport”. Na wstępie zobaczymy „Style”, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do najczęściej używanej części aplikacji.

W narzędziach zaś znajdziemy wszystkie dodatkowe operacje, jak możliwość retuszu, efekty, kadrowanie i zniekształcenia zdjęć. Wybór jest łatwy i trzeba pochwalić projektantów nowego interfejsu za to, że wszystkie narzędzia mieszczą się na ekranie bez straty czytelności piktogramów.

Trzeba też wspomnieć o obecności 11 nowych filtrów w aplikacji, zaprojektowanych przez Google specjalnie dla niej.

Snapseed sprawdzi się zarówno w rękach amatorów, jak i bardziej wymagających fotografów i warto mieć go pod ręką. Jedną z podstawowych zalet Snapseeda jest możliwość otwierania w nim plików RAW, więc jeśli macie smartfon zapisujący zdjęcia w postaci cyfrowych negatywów, tym bardziej warto zainteresować się tą aplikacją. Snapseeda dla Androida i iOS-a znajdziecie w naszej bazie.

© dobreprogramy