Snapshot 26.02.2016 – krótko i na luzie o najciekawszych wydarzeniach (rozwiązanie zagadki)

Strona główna Wideo Newsy

O autorze

Dzień jest coraz dłuższy, a nasz program informacyjny coraz starszy. Przed Wami 33. już odcinek.

Rok Linuksa jeszcze nie nadszedł, ale ostatni tydzień spokojnie można nazwać tygodniem Linuksa… i wcale nie ma powodów do radości. W końcu mamy potwierdzenie teorii, jakoby piracki Windows był winien niskiej popularności darmowego systemu operacyjnego na desktopach. Nie pomagają też problemy Minta i niedociągnięcia w najpopularniejszej ostatnio dystrybucji.

Za nami MWC, a więc mnóstwo nowych smartfonów. Szczególnie interesujące były oczywiście Galaxy S7 i S7 Edge, Xiaomi Mi 5, Meizu z Ubintu i oczywiście modułowym LG G5. Poczytajcie tez o pomysłach Intela na wykorzystanie RealSense do mapowania ruchów dłoni, bardzo interesującym odtwarzaczu Mighty do słuchania muzyki ze Spotify oraz zaskakujących laptopach hybrydowych MateBook firmy Huawei. Sprawdźcie też nową linię produktów Lenovo.

O ładowarce FlexCharger, przedstawionej w programie, możecie dowiedzieć się więcej na stronie producenta.

Przejdźmy teraz do rzeczy, które możecie mieć zupełnie za darmo. W najbliższe poniedziałki będziecie mogli zgarnąć programy dla prowadzących firmę firmy Reset2. W najbliższy będzie to R2faktury, potem R2księga, a na koniec akcji R2płatnik.

Rozwiązanie zagadki!

Z przyjemnością informuję, że w tym odcinku znalazło się 10 Pokemonów. W kolejności występowania są to: Unown, Marill, Wooper, Diglett, Weedle, Bellsprout, Caterpie, Igglybuff, Charmander i Gastly.

Niektórzy z Was naliczyli 11 pokemonów. Oznacza to, że dali się nabrać ;-). Widoczny poniżej pomarańczowy stwór nie jest pokemonem. Nazywa się Ling-Ling i jest bohaterem serialu animowanego Drawn Together.

Słowo się rzekło. Kubek powędruje do pierwszej osoby, która napisała w komentarzu „10”.

© dobreprogramy