Snaptube Snaptube

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snaptube to aplikacja, dzięki której możemy pobierać materiały wideo z wybranych stron internetowych, takich jak np. YouTube, Facebook, Instagram, Dailymotion i wielu, wielu innych.

Po uruchomieniu programu należy wpisać dowolną frazę w wyszukiwarce, by odnaleźć interesujące nas filmy. Obok miniaturki danego obrazu pojawi się strzałka w dół, którą musimy kliknąć, jeśli chcemy pobrać film. Zanim jednak go ściągniemy, będziemy mogli wybrać jakość obrazu oraz ścieżki dźwiękowej.

Warto wspomnieć, że Snaptube umożliwia ściąganie filmów w rozdzielczości 2K, 4K, a nawet 8 K w 60 klatkach na sekundę, o ile rzecz jasna materiały wideo, które chcemy pobrać, zostały udostępnione w takiej jakości.

Po zalogowaniu się do swojego konta na YouTube będziemy mogli wygenerować listę rekomendowanych filmów w oparciu o historię materiałów wyświetlonych przez użytkownika, a także skorzystać z pozostałych funkcji, jak np. dodawać filmy do obejrzenia później czy też subskrybować wybrane kanały.

Snaptube oferuje nowoczesny, przyjazny dla oka interfejs. Dodatkowo aplikacja zawiera dwie skórki do wyboru: jasną oraz ciemną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!