Sniper Arena Sniper Arena 1.3.3

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sniper Arena to sieciowa strzelanka free-to-play, która oferuje bardzo przystępny system sterowania i całkiem przyzwoitą oprawę graficzną. Może ona zaciekawić fanów takich serii, jak np. Sniper Elite czy Sniper: Ghost Warrior.

Darmowa strzelanka dla wielu graczy

Jako że Sniper Arena jest grą nastawioną na zabawę w trybie multiplayer, do jej działania konieczne jest stałe połączenie z internetem. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki gracze mogą ukończyć krótki samouczek przedstawiający najważniejsze zasady. Dzięki tutorialowi dowiemy się również, jak sterować kamerą, jak przybliżać widok z lunety karabinu i – wreszcie – jak oddawać strzały w kierunku wrogów.

Tryby rozgrywki

Sniper Arena zawiera trzy tryby gry: standardowy deathmatch, deatmatch drużynowy oraz dominację. Multiplayer jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem sieci i pozwala na jednoczesną zabawę maksymalnie ośmiu graczom. Znajdziemy tu również codzienne wyzwania, których zaliczanie pozwala awansować naszemu snajperowi w sieciowych rankingach. Dzięki temu odblokowujemy nowe karabiny snajperskie, amunicję, kamuflaże oraz dodatkowe przedmioty.

Opcjonalne mikropłatności

Jak już wspomniano, Sniper Arena to gra, którą można pobrać za darmo. W toku rozgrywki pojawi się jednak możliwość kupowania dodatków za prawdziwe pieniądze. Pozwoli nam to na szybsze odblokowywanie nowych elementów wyposażenia i nie tylko.

Sniper Arena – cechy:

  • strzelanka z perspektywy pierwszej osoby
  • idealna propozycja dla fanów Sniper: Ghost Warrior czy Sniper Elite
  • proste do opanowania sterowanie
  • trzy tryby rozgrywki
  • trójwymiarowa grafika
  • za darmo (zawiera mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!