Sniper Zombies Sniper Zombies 1.28.0

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sniper Zombies to pierwszoosobowa strzelanka z trójwymiarową grafiką pobrana ze Sklepu Google Play ponad 100 milionów razy. Została ona stworzona przez VNG Game Studios, które specjalizuje się w tego typu produkcjach.

O co tu chodzi?

Podczas rozgrywki wcielamy się w snajpera, a naszym zadaniem jest eliminowanie wskazanych celów. Są nimi oczywiście zombie, które likwidujemy za pomocą broni palnej. Wszystko po to, by ochronić siebie oraz innych przed nieumarłymi, a także awansować na kolejne poziomy doświadczenia celem odblokowania nowych karabinów i innych dodatków.

Jak w to się gra?

Na potrzeby Sniper Zombies opracowano bardzo proste sterowanie, dzięki czemu już po kilku sekundach wiemy, jak celować do przeciwników. Ta wiedza będzie niezwykle przydatna, bowiem w grze czeka na nas kilkaset misji osadzonych w różnych lokacjach. Odwiedzamy między innymi duże miasto, więzienie i nie tylko.

Tryb offline

Sniper Zombies nie wymaga stałego połączenia z internetem. Możemy uruchomić grę na smartfonie lub tablecie w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do sieci.

Graj za darmo

Podobnie jak wiele innych gier mobilnych, również Sniper Zombies wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Produkcja jest darmowa, ale zawiera reklamy i umożliwia kupowanie dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • trójwymiarowa strzelanka
  • rozgrywka polegająca na eliminowaniu zombie
  • różne karabiny snajperskie do odblokowania
  • banalne sterowanie
  • działa w trybie offline
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!