r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snoogles

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Snoogles to sympatyczna gra logiczna, która spodoba się również młodszym użytkownikom komputerów. W tym bezpłatnym projekcie musimy pomóc tytułowym krasnalom pozbierać wszystkie złote pierścienie, a potem dotrzeć bezpiecznie do wyjścia. Duża część dostępnych etapów przygotowana została z myślą o kierowaniu dwoma ludzikami, którzy muszą ściśle współpracować, by osiągnąć tu sukces.

Galeria programu

Jeżeli dany etap zakłada działanie w parze, w dowolnym momencie można się między bohaterami przełączać. Zazwyczaj chodzimy wtedy w lustrzanych połówkach mapy, wykonując podobne zadania, ale nie zawsze. Należy zwracać uwagę na spękane bloczki, które znikają po przejściu po nich, niebezpieczne kolce plus oczywiście wrogów, mogących pozbawić nas życia. Niekiedy konfrontacja będzie nieunikniona.

Najskuteczniejszą bronią w starciu z nieprzyjaciółmi są drewniane skrzynki. Wystarczy je popchnąć w stronę przeciwnika, by go zlikwidować. Ładnie łączy się to przy okazji z występowaniem ruchomych taśm w poziomach. Skrzynki przydają się również w formie pomostów, jeśli wrzucić je do wody. Im dalej, tym bardziej skomplikowane układy napotykamy, więc bardzo pomocny jest podgląd całej mapy pod przyciskiem Tab.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Ernest Magnus   8 #1 18.01.2016 11:18

Ha, Ha, Ha, Fantastyczne :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.