r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snowball - Smart Notifications 2.1.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Snowball - Smart Notifications to narzędzie, które ma nam pomóc zapanować nad rosnącą ilością powiadomień w systemie Android. Aplikacja zastępuje domyślną belkę powiadomień swoim, inteligentnym rozwiązaniem.

Galeria programu

Podczas pierwszego uruchomienia czego nas krótki samouczek, potrzeba zalogowania się za pomocą konta Google oraz nadanie aplikacji specjalnych uprawnień. Snowball - Smart Notifications automatycznie przeniesie nas do odpowiednich ustawień. Po tej operacji możemy rozpocząć korzystanie z nowego systemu zarządzania powiadomieniami.

To my uczymy aplikację, które powiadomienia są dla nas ważne, które nie oraz jakie chcemy przypiąć u góry ekranu. Wszystko odbywa się za pomocą prostych gestów. Dodatkowo część powiadomień będzie interaktywna. Z ich poziomu odpowiemy np. na sms, bądź też sprawdzimy szczegóły spotkania na mapie.

W Snowball - Smart Notifications nie zabrakło także odniesień do tradycyjnych opcji i ustawień, jednak to powiadomienia stanowią główny i istotny element rozwijanego od góry menu. Jest to dobra propozycja dla wszystkich osób, które powoli nie radzą sobie z natłokiem kolejnych powiadomień wysyłanych przez gry i aplikacje. Program Snowball - Smart Notifications dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
OPROGRAMOWANIE 31.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.