Snowball - Smart Notifications Snowball - Smart Notifications 2.1.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snowball - Smart Notifications to narzędzie, które ma nam pomóc zapanować nad rosnącą ilością powiadomień w systemie Android. Aplikacja zastępuje domyślną belkę powiadomień swoim, inteligentnym rozwiązaniem.

Podczas pierwszego uruchomienia czego nas krótki samouczek, potrzeba zalogowania się za pomocą konta Google oraz nadanie aplikacji specjalnych uprawnień. Snowball - Smart Notifications automatycznie przeniesie nas do odpowiednich ustawień. Po tej operacji możemy rozpocząć korzystanie z nowego systemu zarządzania powiadomieniami.

To my uczymy aplikację, które powiadomienia są dla nas ważne, które nie oraz jakie chcemy przypiąć u góry ekranu. Wszystko odbywa się za pomocą prostych gestów. Dodatkowo część powiadomień będzie interaktywna. Z ich poziomu odpowiemy np. na sms, bądź też sprawdzimy szczegóły spotkania na mapie.

W Snowball - Smart Notifications nie zabrakło także odniesień do tradycyjnych opcji i ustawień, jednak to powiadomienia stanowią główny i istotny element rozwijanego od góry menu. Jest to dobra propozycja dla wszystkich osób, które powoli nie radzą sobie z natłokiem kolejnych powiadomień wysyłanych przez gry i aplikacje. Program Snowball - Smart Notifications dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!