Snowball - Smart Notifications 2.1.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snowball - Smart Notifications to narzędzie, które ma nam pomóc zapanować nad rosnącą ilością powiadomień w systemie Android. Aplikacja zastępuje domyślną belkę powiadomień swoim, inteligentnym rozwiązaniem.

Podczas pierwszego uruchomienia czego nas krótki samouczek, potrzeba zalogowania się za pomocą konta Google oraz nadanie aplikacji specjalnych uprawnień. Snowball - Smart Notifications automatycznie przeniesie nas do odpowiednich ustawień. Po tej operacji możemy rozpocząć korzystanie z nowego systemu zarządzania powiadomieniami.

To my uczymy aplikację, które powiadomienia są dla nas ważne, które nie oraz jakie chcemy przypiąć u góry ekranu. Wszystko odbywa się za pomocą prostych gestów. Dodatkowo część powiadomień będzie interaktywna. Z ich poziomu odpowiemy np. na sms, bądź też sprawdzimy szczegóły spotkania na mapie.

W Snowball - Smart Notifications nie zabrakło także odniesień do tradycyjnych opcji i ustawień, jednak to powiadomienia stanowią główny i istotny element rozwijanego od góry menu. Jest to dobra propozycja dla wszystkich osób, które powoli nie radzą sobie z natłokiem kolejnych powiadomień wysyłanych przez gry i aplikacje. Program Snowball - Smart Notifications dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze aplikacje na Androida z 2015 roku – nie tylko te najsłynniejsze

28
31.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacji na urządzenia z Androidem jest dziś więcej, niż na jakąkolwiek inną platformę. W sklepie Google Play można spędzić godziny, szukając coraz to nowych programów. W 2015 r. w świecie Androida pojawiło się sporo perełek, na które warto zwrócić uwagę. Oto nasz wybór najciekawszych aplikacji na Androida, wydanych w kończącym się właśnie roku. Szukając programów na Androida wydanych w dobiegającym końca 2015 r., przyjęliśmy dwa kryteria wyboru. Po pierwsze, polecimy Wam kilka aplikacji z grona tych najbardziej znanych, pobieranych miliony razy przez użytkowników z całego świata. Po drugie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy