SoMud 1.4.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoMud to darmowy i niezwykle funkcjonalny, ale w dalszym ciągu mało popularny w naszym kraju menedżer pobierania, łączący w sobie funkcje pobierania plików za pośrednictwem protokołów HTTP i FTP, a także sieci BitTorrent.

Program poza funkcjonalnością umożliwiającą pobieranie plików z Internetu wyposażony został również w narzędzia, umożliwiające ściąganie i zapisywanie na lokalnym dysku komputera klipy wideo z serwisów YouTube, Yahoo! Video itp. (do plików FLV) oraz wszelakiej grafiki z wskazanych stron internetowych. Ponadto SoMud oferuje zintegrowany odtwarzacz plików w formacie FLV i MP4, a także interesującą funkcje nagrywania obrazu i dźwięku z komputera, kamerki internetowej lub mikrofonu. Po doinstalowaniu odpowiedniego pluginu posłużyć może jako konwerter dowolnych multimediów.

Co istotne, SoMud wyposażony został w charakteryzującą się dużą skutecznością wyszukiwarkę różnego typu plików w sieci BitTorrent i klipów wideo w popularnych serwisach. Przy jej użyciu użytkownik wyszukiwać może interesujące go elementy i zawężać poszukiwania do wybranego typu (wideo, audio, programy itp.). Dodatkowo program pozwala także na łatwe udostępnianie własnych plików w sieci P2P i tworzenie torrentów, podgląd plików jeszcze w trakcie ich pobierania oraz inteligentne segmentowanie ściąganych danych. Nie bez znaczenia pozostaje także funkcja kontroli rodzicielskiej, której zadaniem jest filtrowanie określonych słów kluczowych i blokada określonych treści.

Program dostępny jest dla systemów Windows i Mac OS, w wielu wersjach językowych - niestety brak wśród niej polskiej. Pomimo wszystko przyjazny i prosty w obsłudze interfejs nie powinien nikomu przysporzyć żadnych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 20.04.2017 19:13

@sexi (niezalogowany): SoMud 1.4.2 - wykasujcie TO - stary i nie działa w Dowolnym WIN !!!

  #5 20.11.2013 14:07

Nie daje rady w moich warunkach a szkoda bo fajnie sie zapowiadało

kammus   3 #4 18.10.2013 01:23

Program przeciętny, ale spolszczenie tragicznie, dawno nie widziałem tak żałosnej polskiej wersji.

plichow   2 #3 05.09.2012 22:20

bogata wyszukiwarka torrent i p2p (zalecam czasami zmniejszenie upl), gdyż super seed po prostu rozwala ---ogólnie najlepszy program do wysyłki ---fajna opcja możliwość oglądania YT konwertowania plików...

yougo   3 #2 11.12.2011 14:47

Nie działa po Chrome, ale ogólnie fajny programik ... Jest w wersji (językowej) POLSKIEJ !!

yougo   3 #1 11.12.2011 14:31

Czy to działa pod przeglądarką Chrome ??
... właściwie to ściągnę i sprawdzę ... a później napiszę ;)