Soda 3D PDF Reader Soda 3D PDF Reader 7.2.03.22270

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soda 3D PDF Reader to bezpłatna przeglądarka dokumentów zapisanych w postaci plików PDF, która poza najpopularniejszymi funkcjami w tego typu aplikacjach pozwala także przeglądać dokumenty w widoku 3D, a także tworzyć je z plików w innych formatach.

Program wyposażony został praktycznie w pełną funkcjonalność, która przydatna okazać się może przeciętnemu użytkownikowi, czytającemu na komputerze ulubione książki, czasopisma, komiksy (w formacie CBR i CBZ) i inne. W wersji bezpłatnej brakować może jedynie narzędzi do zakreślania czy zaznaczania wskazanego tekstu (dostępne są one w wersji płatnej Professional). Soda 3D PDF Reader dysponuje m.in. mechanizmem kart, pozwalającym wygodnie przeglądać w programie wiele dokumentów jednocześnie, a także kilka trybów (widoków) przeglądania.

W przypadku tych ostatnich na szczególną uwagę zasługuje tryb 3D, umożliwiający przeglądanie plików PDF (także w trybie pełnoekranowym), tak jakbyśmy mieli przed sobą prawdziwą książkę. Co istotne, aplikacja wspiera sprzętową akcelerację GPU, przez co animacje przewracania stron są płynne i nie powodują jej zawieszania się. Soda 3D PDF Reader integruje się z przeglądarkami internetowymi, dając możliwość przeglądania dokumentów PDF online, a także aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu Microsoft Office, co umożliwia przekonwertowanie tworzonych przy ich użyciu dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji itp. do formatu PDF. Według zapewnień producentów Soda 3D PDF Reader pozwala na konwersję plików w ponad 300 najpopularniejszych formatach.

Kolejnym atutem aplikacji jest przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny oparty na mechanizmie wstążki. Program nie jest niestety dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!