r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soda 3D PDF Reader 7.2.03.22270

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soda 3D PDF Reader to bezpłatna przeglądarka dokumentów zapisanych w postaci plików PDF, która poza najpopularniejszymi funkcjami w tego typu aplikacjach pozwala także przeglądać dokumenty w widoku 3D, a także tworzyć je z plików w innych formatach.

Program wyposażony został praktycznie w pełną funkcjonalność, która przydatna okazać się może przeciętnemu użytkownikowi, czytającemu na komputerze ulubione książki, czasopisma, komiksy (w formacie CBR i CBZ) i inne. W wersji bezpłatnej brakować może jedynie narzędzi do zakreślania czy zaznaczania wskazanego tekstu (dostępne są one w wersji płatnej Professional). Soda 3D PDF Reader dysponuje m.in. mechanizmem kart, pozwalającym wygodnie przeglądać w programie wiele dokumentów jednocześnie, a także kilka trybów (widoków) przeglądania.

W przypadku tych ostatnich na szczególną uwagę zasługuje tryb 3D, umożliwiający przeglądanie plików PDF (także w trybie pełnoekranowym), tak jakbyśmy mieli przed sobą prawdziwą książkę. Co istotne, aplikacja wspiera sprzętową akcelerację GPU, przez co animacje przewracania stron są płynne i nie powodują jej zawieszania się. Soda 3D PDF Reader integruje się z przeglądarkami internetowymi, dając możliwość przeglądania dokumentów PDF online, a także aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu Microsoft Office, co umożliwia przekonwertowanie tworzonych przy ich użyciu dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji itp. do formatu PDF. Według zapewnień producentów Soda 3D PDF Reader pozwala na konwersję plików w ponad 300 najpopularniejszych formatach.

Kolejnym atutem aplikacji jest przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny oparty na mechanizmie wstążki. Program nie jest niestety dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #6 20.09.2017 16:15

Ta jest widzę dosyć ciekawa, ale dawno nie aktualizowana.

  #5 15.09.2017 22:48

Ja nie wiem o co wam chodzi. Program całkiem ok. Dość szybko się uruchamia, wstążkę (pasek narzędzi) zawsze można zwinąć kiedy jest niepotrzebna (zresztą program zapamiętuje ustawienia i jeśli zamkniemy go ze zwiniętymi paskami, po ponownym uruchomieniu też uruchomi się ze schowaną wstążką), a u siebie w logach znalazłem tylko 1,8 MB logów.

Naprawdę nie wiem o co chodzi co poniektórym.

memnon   8 #4 12.07.2016 12:53

Soda PDF 8 Standard (lifetime license) : http://www.giveaway-club.com/ , do jutra

sacc   11 #3 18.11.2015 11:38

Program na "dziń dybry" odstrasza od siebie kretyńskim interfejsem opartym o "ribbon", kradnącym użytkownikowi deficytową przestrzeń ekranu w pionie.

DaarkS   3 #2 05.02.2013 13:35

Program tworzy potężnych rozmiarów logi przy każdym uruchomieniu w Danych Aplikacji. Po miesiącu użytkowania zdziwiony małą ilością miejsca na systemowym dysku sprawdziłem SpaceSnifferem co się dzieje skoro nic nie instalowałem. Znalazłem ponad 8,5 GB !!!!!!!!!! logów w formacie html. Wywaliłem Sodę natychmiast.

  #1 31.08.2012 12:31

Niestety, nie polecam tego programu. Najpierw ściąga z Internetu wszystkie pliki instalacyjne (czyli bez dostępu do Internetu nie zainstalujemy), potem przy pierwszym uruchomieniu katuje nas planszą o bezpłatnej rejestracji potrzebnej do np. wydruku pliku do PDF, link na tej planszy do odłożenia rejestracji na 7 dni u mnie nie zadziałał, a po wpisaniu danych (imię i nazwisko oraz e-mail) i odznaczeniu ptaszka przy opcji przesyłania materiałów promocyjnych rejestracja nie zadziałała.
Po pierwszym uruchomieniu zamknąłem okno programu i wyskoczyło kolejne okienko reklamowe o rejestracji (na szczęście był ptaszek do zaznaczenia aby więcej nie było tego widać).
Uruchomiłem plik PDF dwukrotnym kliknięciem, wyskoczyła znów plansza rejestracji, po kliknięciu linku Skip program się zawiesił... i to był koniec jego pracy. Po kolejnym odpaleniu pliku PDF program wyświetlił tylko swoje logo z napisem Trwa uruchamianie... i to wszystko, zero reakcji, mimo czekania przez kilka minut.
Revo Uninstaller załatwił sprawę do końca, a ja wracam do Foxit Readera...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.