reklama

Soda 3D PDF Reader 7.2.03.22270

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soda 3D PDF Reader to bezpłatna przeglądarka dokumentów zapisanych w postaci plików PDF, która poza najpopularniejszymi funkcjami w tego typu aplikacjach pozwala także przeglądać dokumenty w widoku 3D, a także tworzyć je z plików w innych formatach.

Program wyposażony został praktycznie w pełną funkcjonalność, która przydatna okazać się może przeciętnemu użytkownikowi, czytającemu na komputerze ulubione książki, czasopisma, komiksy (w formacie CBR i CBZ) i inne. W wersji bezpłatnej brakować może jedynie narzędzi do zakreślania czy zaznaczania wskazanego tekstu (dostępne są one w wersji płatnej Professional). Soda 3D PDF Reader dysponuje m.in. mechanizmem kart, pozwalającym wygodnie przeglądać w programie wiele dokumentów jednocześnie, a także kilka trybów (widoków) przeglądania.

W przypadku tych ostatnich na szczególną uwagę zasługuje tryb 3D, umożliwiający przeglądanie plików PDF (także w trybie pełnoekranowym), tak jakbyśmy mieli przed sobą prawdziwą książkę. Co istotne, aplikacja wspiera sprzętową akcelerację GPU, przez co animacje przewracania stron są płynne i nie powodują jej zawieszania się. Soda 3D PDF Reader integruje się z przeglądarkami internetowymi, dając możliwość przeglądania dokumentów PDF online, a także aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu Microsoft Office, co umożliwia przekonwertowanie tworzonych przy ich użyciu dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji itp. do formatu PDF. Według zapewnień producentów Soda 3D PDF Reader pozwala na konwersję plików w ponad 300 najpopularniejszych formatach.

Kolejnym atutem aplikacji jest przyjazny i intuicyjny interfejs graficzny oparty na mechanizmie wstążki. Program nie jest niestety dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #6 20.09.2017 16:15

Ta jest widzę dosyć ciekawa, ale dawno nie aktualizowana.

  #5 15.09.2017 22:48

Ja nie wiem o co wam chodzi. Program całkiem ok. Dość szybko się uruchamia, wstążkę (pasek narzędzi) zawsze można zwinąć kiedy jest niepotrzebna (zresztą program zapamiętuje ustawienia i jeśli zamkniemy go ze zwiniętymi paskami, po ponownym uruchomieniu też uruchomi się ze schowaną wstążką), a u siebie w logach znalazłem tylko 1,8 MB logów.

Naprawdę nie wiem o co chodzi co poniektórym.

memnon   8 #4 12.07.2016 12:53

Soda PDF 8 Standard (lifetime license) : http://www.giveaway-club.com/ , do jutra

sacc   11 #3 18.11.2015 11:38

Program na "dziń dybry" odstrasza od siebie kretyńskim interfejsem opartym o "ribbon", kradnącym użytkownikowi deficytową przestrzeń ekranu w pionie.

DaarkS   3 #2 05.02.2013 13:35

Program tworzy potężnych rozmiarów logi przy każdym uruchomieniu w Danych Aplikacji. Po miesiącu użytkowania zdziwiony małą ilością miejsca na systemowym dysku sprawdziłem SpaceSnifferem co się dzieje skoro nic nie instalowałem. Znalazłem ponad 8,5 GB !!!!!!!!!! logów w formacie html. Wywaliłem Sodę natychmiast.

  #1 31.08.2012 12:31

Niestety, nie polecam tego programu. Najpierw ściąga z Internetu wszystkie pliki instalacyjne (czyli bez dostępu do Internetu nie zainstalujemy), potem przy pierwszym uruchomieniu katuje nas planszą o bezpłatnej rejestracji potrzebnej do np. wydruku pliku do PDF, link na tej planszy do odłożenia rejestracji na 7 dni u mnie nie zadziałał, a po wpisaniu danych (imię i nazwisko oraz e-mail) i odznaczeniu ptaszka przy opcji przesyłania materiałów promocyjnych rejestracja nie zadziałała.
Po pierwszym uruchomieniu zamknąłem okno programu i wyskoczyło kolejne okienko reklamowe o rejestracji (na szczęście był ptaszek do zaznaczenia aby więcej nie było tego widać).
Uruchomiłem plik PDF dwukrotnym kliknięciem, wyskoczyła znów plansza rejestracji, po kliknięciu linku Skip program się zawiesił... i to był koniec jego pracy. Po kolejnym odpaleniu pliku PDF program wyświetlił tylko swoje logo z napisem Trwa uruchamianie... i to wszystko, zero reakcji, mimo czekania przez kilka minut.
Revo Uninstaller załatwił sprawę do końca, a ja wracam do Foxit Readera...

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić