Soda Player 1.4.2

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soda Player to rozbudowany odtwarzacz multimediów, który przede wszystkim skupia się na możliwości uruchamiania wideo z sieci BitTorrent.

Wśród kluczowych opcji programu Soda Player warto odnotować możliwość natychmiastowego strumieniowania plików *.torrent (obsługiwane trackery: DHT, PEX i UDP), kompatybilność z Chromecast oraz Apple TV, natywne wsparcie odnośników AceStream, automatyczne dopasowanie napisów w języku użytkownika, obsługę wielu ścieżek audio i list odtwarzania lokalnych plików wideo oraz materiałów z sieci BitTorrent.

Soda Player zapewnia pełne wsparcie dla wszystkich popularnych formatów plików i kodeków. Odtwarzacz świetnie radzi sobie z HEVC/H.265, AC-3, DTS, WebM, itd., jak również wspiera dekodowanie sprzętowe obrazu typu H.264 i HEVC/H.265.

Soda Player oferuje nie tylko mnóstwo przydatnych funkcji, ale może również pochwalić się nowoczesnym i minimalistycznym interfejsem. Co ciekawe, poza standardowymi przyciskami (jak np. odtwarzanie i powiększanie ekranu), na dolnym pasku znajdziemy również informację związaną z szybkością pobierania danego pliku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
p19koz   10 #2 02.03.2018 07:56

@KONTO USUNIĘTE (niezalogowany): zainstalowałem z ciekawości (szybko usunąłem). Moje odczucia podobne. Video "odtwarzarka" (bo pełnowartościowym odtwarzaczem tego czegoś nazwać nie można) jak przeglądarka chrome - jeśli podobam Ci się jaka jestem - to jestem idealna dla Ciebie jeśli chcesz więcej lub cokolwiek zmodyfikować - spadaj do konkurencji!

Szkoda, bo skórka bardzo mi odpowiada i chętnie bym ją widział jako opcję w Media Player Classic Home Cinema.

Autor edytował komentarz w dniu: 02.03.2018 07:57
  #1 25.05.2017 11:35

Na kodzie Chromium/electron/nw oparte, długo przemiela linki np. do YouTube, brak wyboru wtedy rozdzielczości - sam wybiera najczęściej 720p, brak możliwości łatwego włączenia innego filmu.

Jak dla mnie to się nie nadaje do zastąpienia jako główny odtwarzacz wideo z dysku.

Autor edytował komentarz.