SofaScore

Strona główna Android Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

SofaScore to aplikacja pomagająca śledzić wyniki meczów rozgrywanych na światowych arenach. Jest to mobilna wersja serwisu o tej samej nazwie. Program oprócz prezentacji rezultatów spotkań ligowych został przystosowany do nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Aplikacja w swoim założeniu jest bardzo prosta. Prezentuje ona rezultaty rozgrywanych spotkań. Kibic nie odnajdzie w niej kadr uczestników Mundialu, a tylko czyste statystyki. Ciekawostką jest możliwość sprawdzenia wyników poprzednich mundiali. Można także odświeżyć sobie pamięć i sprawdzić taktyki stosowane przez wówczas grające zespoły. SofaScore pozwala również na śledzenie ulubionej drożyny oraz szybkie powiadamianie o zmianie wyniku. Ciekawostką jest możliwość rozegrania mini – gry w rzuty karne z innymi użytkownikami aplikacji.

Aplikacja domyślnie wyświetla reklamy. Można je jednak w łatwy sposób usunąć bezpłatnie logując się do serwisu. SofaScore, to ciekawa propozycja. Niewątpliwym plusem jest również polska wersja językowa. Szkoda jednak, że autorzy nie zadbali o bardziej rozbudowane możliwości programu, takie jak prezentacja składu uczestniczących ekip.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza