SofaScore Live Scores - Wyniki na Zywo SofaScore Live Scores - Wyniki na Zywo

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

SofaScore Wyniki na żywo to aplikacja, dzięki której można śledzić wyników meczów: m.in. piłki nożnej, koszykówki, hokeja, sportów wyścigowych i wielu innych.

Aplikacja pozwala śledzić zarówno drużyny, jak też zawodników oraz całe ligi sportowe. Możemy ustawić w niej powiadomienia dotyczące poczynań sportowców, lig i zespołów, którzy interesują nas najmocniej. Informacje podane są w przystępny sposób, w kolumnach wg lig oraz meczów, a także wg lubianych przez nas drużyn.

Program oferuje ciekawe możliwości personalizacji, m.in. możliwość ustawienia własnego dzwonka informującego o strzelonym golu. Powiadomienia wysyłane są w trybie push.

Oprócz wyników sportowych i rozpiski meczów planowanych na dany dzień, SofaScore Wyniki na żywo umożliwia sprawdzenie tabel danej ligi, statystyk indywidualnych zawodników, a także kursów bukmacherskich. Znajdziemy w niej informacje nie tylko o futbolu i innych popularnych na masową skalę dyscyplinach sportowych, ale też np. baseballu, futbolu amerykańskim, krykiecie, piłce wodnej, futsalu lub rugby. Program jest dostępny za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!