SofaScore LiveScore MS World Cup Brazil 2014 2.0.9.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

SofaScore to aplikacja pomagająca śledzić wyniki meczów rozgrywanych na światowych arenach. Jest to mobilna wersja serwisu o tej samej nazwie. Program oprócz prezentacji rezultatów spotkań ligowych został przystosowany do nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Aplikacja zawiera kompleksowy zestaw informacji o drużynach i zawodnikach, ale esencją są różnej maści statystyki podawane w formie wykresów. Ciekawostką jest możliwość sprawdzenia wyników poprzednich mundiali. Można także odświeżyć sobie pamięć i sprawdzić taktyki stosowane przez wówczas grające zespoły. SofaScore pozwala również na śledzenie ulubionej drożyny oraz szybkie powiadamianie o zmianie wyniku.

Aplikacja domyślnie wyświetla reklamy. Można je jednak w łatwy sposób usunąć bezpłatnie logując się do serwisu. SofaScore, to ciekawa propozycja. Niewątpliwym plusem jest również polska wersja językowa, dotyczy ona jednak tylko interfejsu. Dane takie jak nazwy drużyn podawane są po angielsku. SofaScore posiada interfejs w stylu modern, zabrakło jej jednak możliwości przypinania szczegółowych kafelków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie