Soft4Boost Any Audio Grabber Soft4Boost Any Audio Grabber 8.1.9.589

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Any Audio Grabber to program dla fanów muzyki, który umożliwia zapisanie utworów znajdujących się na płycie kompaktowej na dysku twardym w jednym z wielu najpopularniejszych formatów.

Tak, jak inne narzędzia oferowane przez Soft4Boost, Any Audio Grabber może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu z obsługą aplikacji poradzą sobie nawet mniej doświadczeni odbiorcy. Zwłaszcza, że przez cały proces konwertowania piosenek z CD do plików dźwiękowych na komputerze przeprowadzi ich intuicyjny i przejrzysty kreator.

Wśród formatów obsługiwanych przez Soft4Boost Any Audio Grabber znajdziemy: MP3, AAC, WAV, MP2, OGG, M4A, WMA i inne. W związku z tym ulubione piosenki z płyt bez problemu odtworzymy później na urządzeniach przenośnych (np. smartfonach i tabletach) bądź wgramy na pendrive'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!