r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soft4Boost Any Audio Grabber 6.4.7.639

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Any Audio Grabber to program dla fanów muzyki, który umożliwia zapisanie utworów znajdujących się na płycie kompaktowej na dysku twardym w jednym z wielu najpopularniejszych formatów.

Galeria programu

Tak, jak inne narzędzia oferowane przez Soft4Boost, Any Audio Grabber może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu z obsługą aplikacji poradzą sobie nawet mniej doświadczeni odbiorcy. Zwłaszcza, że przez cały proces konwertowania piosenek z CD do plików dźwiękowych na komputerze przeprowadzi ich intuicyjny i przejrzysty kreator.

Wśród formatów obsługiwanych przez Soft4Boost Any Audio Grabber znajdziemy: MP3, AAC, WAV, MP2, OGG, M4A, WMA i inne. W związku z tym ulubione piosenki z płyt bez problemu odtworzymy później na urządzeniach przenośnych (np. smartfonach i tabletach) bądź wgramy na pendrive'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.