r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soft4Boost Burning Studio 5.0.9.883

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Burning Studio to rozbudowane oprogramowanie do nagrywania danych na płytach CD, DVD oraz Blu-ray, oferujące wiele związanych z tymi operacjami opcji oraz kilka dodatkowych funkcjonalności.

Aplikacja posiada przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs, który wyraźnie prezentuje dostępne funkcje oraz graficznie informuje o stopniu zapełnieniu dysku, pozwalając upewnić się, że zmieścimy wszystkie dane na pojedynczym nośniku. Program umożliwia nie tylko proste nagrywanie plików i folderów, ale również stworzenie kompilacji DVD Video, Audio CD, nagrywanie obrazów płyt (obsługiwane są różne formaty tychże), płyt bootowalnych, tworzenie obrazów z płyty i nie tylko.

Poza wspomnianymi opcjami Soft4Boost Burning Studio pozwala na podejrzenie informacji o zainstalowanym w komputerze napędzie optycznym oraz skasowanie zawartości włożonej płyty. Dodatkowo wygląd programu można zmienić poprzez system skórek (skins).

Uwaga!

  • Wersja demo aplikacji posiada ograniczenie pozwalające na nagranie maksymalnie trzech płyt.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.