r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soft4Boost Easy Disc Burner 5.5.7.743

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Easy Disc Burner to bardzo prosta w obsłudze aplikacja służąca do nagrywania plików na rozmaitych nośnikach, takich jak Blu-Ray, DVD oraz CD.

Galeria programu

W przeciwieństwie do innych popularnych narzędzi tego typu, które oferują mnogość opcji i potrafią przytłoczyć niedoświadczonego użytkownika liczbą funkcjonalności, Soft4Boost Easy Disc Burner – zgodnie z nazwą – stawia na prostotę. Program działa w niewielkim oknie, gdzie wystarczy dodać pliki, jakie chcemy umieścić na nośniku, a następnie kliknąć przycisk "Start burning", by rozpocząć nagrywanie.

Soft4Boost Easy Disc Burner oferuje jednak kilka dodatkowych ustawień, dzięki którym możemy na przykład zdefiniować prędkość umieszczania danych na wskazanym nośniku czy też przeprowadzić weryfikację płyty po zakończeniu nagrywania.

Warto dodać, że Soft4Boost Easy Disc Burner obsługuje formaty CD-R/RW, DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD-RAM, a także BD-R i BD-RE.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mecc   3 #2 04.10.2017 17:36

Dodawanie do nagrania wielu plików to jakaś parodia. Program praktycznie się unieruchamia i odlicza po sekundzie na dodanie każdego pliku.

Bogdan_G   19 #1 27.04.2017 23:36

Soft4bboost, to bardzo dobre programy. Ten jest za darmo. Pobieram jako drugi!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.