Soft4Boost Easy Disc Burner Soft4Boost Easy Disc Burner 7.0.3.589

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Soft4Boost Easy Disc Burner to bardzo prosta w obsłudze aplikacja służąca do nagrywania plików na rozmaitych nośnikach, takich jak Blu-Ray, DVD oraz CD.

W przeciwieństwie do innych popularnych narzędzi tego typu, które oferują mnogość opcji i potrafią przytłoczyć niedoświadczonego użytkownika liczbą funkcjonalności, Soft4Boost Easy Disc Burner – zgodnie z nazwą – stawia na prostotę. Program działa w niewielkim oknie, gdzie wystarczy dodać pliki, jakie chcemy umieścić na nośniku, a następnie kliknąć przycisk "Start burning", by rozpocząć nagrywanie.

Soft4Boost Easy Disc Burner oferuje jednak kilka dodatkowych ustawień, dzięki którym możemy na przykład zdefiniować prędkość umieszczania danych na wskazanym nośniku czy też przeprowadzić weryfikację płyty po zakończeniu nagrywania.

Warto dodać, że Soft4Boost Easy Disc Burner obsługuje formaty CD-R/RW, DVD+/-R, DVD+/-RW, DVD-RAM, a także BD-R i BD-RE.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!