SoftEther VPN SoftEther VPN 4.34 Build 9745

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftEther VPN to bezpłatne narzędzie (licencja open-source) wykorzystujące tunelowanie VPN (wirtualna sieć prywatna) z wykorzystaniem SSL i protokołu HTTPS, co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa i anonimowości w codziennej pracy.

SoftEther VPN charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem użytkownika, dzięki czemu z opanowaniem podstawowych funkcjonalności programu poradzą sobie zarówno mniej, jak i doświadczeni odbiorcy, którzy zdecydują się zrobić użytek z aplikacji w środowisku domowym, bądź własnym przedsiębiorstwie. Należy odnotować, że opisywane narzędzie w znikomym stopniu obciąża zasoby sprzętowe komputera przy jednoczesnym zachowaniu wydajności.

Program oferuje możliwość 256-bitowego szyfrowania AES jak również RSA-4096, które – w połączeniu z innym funkcjami zabezpieczeń sprawiają, że użytkownik nie jest narażony na liczne zagrożenia, jakie czyhają na niego w sieci.

Warto dodać, że SoftEther VPN jest jedynym oprogramowaniem na świecie kompatybilnym z następującymi klientami: OpenVPN, L2TP, IPsec, EtherIP, L2TPv3, Cisco VPN Routers oraz MS-SSTP VPN. Pozwala również na wykorzystywanie serwerów DNS oraz ICMP oferując wiele zróżnicowanych opcji i usług w tym zakresie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!