SoftKey Revealer 2.8.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftKey Revealer to nieskomplikowane, lecz bardzo użyteczne narzędzie, za pomocą którego odczytamy i przeniesiemy do osobnego pliku klucze rejestracyjne programów zainstalowanych w systemie operacyjnym.

Program ten oszczędzi kłopotów użytkownikowi wówczas, gdy ten na przykład zgubi kartkę z kodem instalacyjnym znajdującym się w pudełku. Można go odzyskać, kupując komercyjny program do wyszukiwania numerów seryjnych lub też nabyć nową licencję. Znacznie wygodnie jest jednak wcześniej zapisać klucze przy użyciu SoftKey Revealer w pliku tekstowym lub dokumencie Worda (XP lub nowszym). Dane te można następnie przechowywać na dysku twardym lub wydrukować.

SoftKey Revealer umożliwia usuwanie hasła klasyfikatora treści, jak również odzyskanie klucza rejestracyjnego z systemów operacyjnych z rodziny Windows (95/98/ME/2000/XP/2003/Vista/7/8), pakietu biurowego Office (XP/2003/2007/2010), programów z serii Adobe, a także wielu innych aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #2 19.01.2015 01:13

@gumis 23x (niezalogowany): Przypuszczam, że pobierałeś plik z naszej bazy przy użyciu asystenta pobierania. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Wystarczy, że podczas pracy wspomnianego asystenta odznaczysz odpowiednie opcje, a na komputerze nie zostaną zainstalowane żadne dodatkowe składniki.

Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #1 16.01.2015 19:22

to jest jakaś ściema to na waszej stronie po zainstalowani w przeglądarce wyskakują dodatkowe okna zastanówcie się nad forma waszej strony bo w mojej opini to jest jakiś szajs