SoftMaker FreeOffice SoftMaker FreeOffice 2018 r982.0109

Strona główna Mac Biuro Pakiety biurowe
Pobierz program

SoftMaker FreeOffice to darmowy i w pełni funkcjonalny pakiet biurowy, zawierający zestaw podstawowych aplikacji do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, a także z różnymi dokumentami.

W skład pakietu wchodzą trzy najczęściej używane przez użytkowników aplikacje biurowe – zaawansowany edytor tekstu (TextMaker), arkusz kalkulacyjny (PlanMaker) oraz oprogramowanie do tworzenia różnych prezentacji dla szkoły lub pracy – Presentations. Wszystkie aplikacje dostępne w pakiecie SoftMaker FreeOffice oferują prosty i wygodny w obsłudze interfejs użytkownika oraz bogatą funkcjonalność.

Edytor tekstu oferuje wszystkie najważniejsze funkcje wspomagające przy pisaniu dowolnego dokumentu na komputerze. Oprócz tego posiada różne narzędzia do rysowania i dodawania gotowej grafiki, a także możliwość tworzenia różnych tabel, nagłówków czy formuł matematycznych. Nie zabrakło w nim też funkcji do sprawdzania błędów ortograficznych, tworzenia bibliografii i zaawansowanych narzędzi do formatowania tekstu. Obsługuje polskie znaki i najpopularniejsze formaty tekstowe, takie jak: DOC, DOT, RTF, TXT, ODT, TMD itp.

Aplikacja PlanMaker umożliwia tworzenie zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych przy użyciu rozbudowanych formuł matematycznych. PlanMaker oferuje ponad 330 różnych funkcji arytmetycznych i formuł, a także posiada możliwość tworzenia zgromadzonych danych z różnych wykresów, które można wykorzystać w pozostałych aplikacjach wchodzących skład pakietu SoftMaker FreeOffice. Arkusz kalkulacyjny jest w pełni kompatybilny z programem Excel i wyróżnia się szybkością podczas generowania wykresów i ich jakością. Natomiast korzystając z programu Presentations, możemy tworzyć proste i zaawansowane prezentacje do celów edukacyjnych.

Uwaga!

  • Pakiet biurowy SoftMaker FreeOffice wymaga bezpłatnej rejestracji i podania odpowiedniego numeru seryjnego wysłanego na podany przez użytkownika adres e-mail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!