SoftPerfect WiFi Guard SoftPerfect WiFi Guard 2.1.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftPerfect WiFi Guard to darmowy program przeznaczony do ochrony sieci WiFi. Dzięki niemu uchronimy się przed wieloma zagrożeniami.

SoftPerfect WiFi Guard zadba o to, by nikt niepowołany nie wykorzystał luk w zabezpieczeniach i nie uzyskał dostępu do naszej sieci bezprzewodowej pozostając niezauważonym. Osoba taka może nie tylko surfować po sieci na naszym łączu, ale także – co gorsza – może pozyskać nasze prywatne dane, hasła czy też dokumenty.

SoftPerfect WiFi Guard skanuje sieć w określonych odstępach czasowych i gdy wykryje komputer prawdopodobnie należący do intruza, natychmiast nas o tym poinformuje. Aplikacja wyświetla ping komputerów i innych urządzeń podłączonych do naszego WiFi, wykrywając zapory ogniowe sprzętów nieodpowiadających na ping.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!