r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoftPerfect WiFi Guard 1.0.7

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SoftPerfect WiFi Guard to darmowy program przeznaczony do ochrony sieci WiFi. Dzięki niemu uchronimy się przed wieloma zagrożeniami.

Galeria programu

SoftPerfect WiFi Guard zadba o to, by nikt niepowołany nie wykorzystał luk w zabezpieczeniach i nie uzyskał dostępu do naszej sieci bezprzewodowej pozostając niezauważonym. Osoba taka może nie tylko surfować po sieci na naszym łączu, ale także – co gorsza – może pozyskać nasze prywatne dane, hasła czy też dokumenty.

SoftPerfect WiFi Guard skanuje sieć w określonych odstępach czasowych i gdy wykryje komputer prawdopodobnie należący do intruza, natychmiast nas o tym poinformuje. Aplikacja wyświetla ping komputerów i innych urządzeń podłączonych do naszego WiFi, wykrywając zapory ogniowe sprzętów nieodpowiadających na ping.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 07.10.2016 17:50

program zupelnie bezuzyteczny przy dzisiejszej technologi dzisiaj mozna ze smartfonu podlaczyc sie do wi fi niezauwazony i nikt nie zauwazy i nikt nigdy nie slyszal po prostu smiesza mnie takie programy jeszcze na dodatek tak toporne jak ten

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #8 04.01.2015 16:10

Mały, prosty i robi to co ma za zadanie. Polecam.

ichito   11 #7 04.03.2014 10:56

@minstreldesign:
Nawet jeśli napiszesz narzędzie w cudzysłowie, to nie przekreśla to faktu, że program jest narzędziem. Owszem - pewnie tego typu informacje są dostępne w ruterach, ale pod warunkiem, że ktoś zadaje sobie trud i tam co jakiś czas zagląda.

minstreldesign   5 #6 20.11.2013 05:39

Funkcjonalność tego "narzędzia" ogranicza się jedynie do wyświetlania urządzeń podłączonych do sieci czyli oddaje w ręce użytkownika podstawową funkcję dostępną w każdym routerze. Wniosek jest prosty - zbędne narzędzie do niczego.
Dawno dawno temu otrzymałem od znajomego autorski programik TwisterLan, który potrafił niechcianego delikwenta odciąć od sieci jednym kliknięciem myszy. I to było przynajmniej przydatne narzędzie.

ichito   11 #5 04.10.2013 14:05

WiFi Guard to klasyczny program typu IDS (Intrusion Detection System)...czyli właściwie nie pozwoli na żadną naszą reakcję wobec wykrytego zagrożenia czy intruza. Ten program tylko informuje o wykrytych urządzeniach (komputery, drukarki, urządzenia przenośne) wewnątrz sieci, z której aktualnie korzystamy. Jeśli jest to nasza wewnętrzna-domowa-prywatna sieć i mamy na liście jakiś intruzów oznacza to tyle, że nasza sieć nie jest wystarczająco zabezpieczona i łatwo się do niej dostać i korzystać bez naszej wiedzy. Oznacza to również, że należy sprawdzić i ewentualnie zmienić ustawienia współdzielenia plików/folderów, by uniknąć "pobierania" naszych danych bez naszej kontroli.

Autor edytował komentarz.
ardzi91   9 #3 10.02.2013 13:41

Croatia to Chorwacja :)

  #2 10.02.2013 11:43

_
przeskanowałem, wykrył 84 nierozpoznane urządzenia ( w okolicy ? ) oraz jedno moje.

brak w programie helpów,

i co z tym dalej zrobić, czy te 84 to osoby, które korzystają w tym samym czasie z mojego WiFi?

o co chodzi w nazwie programu "wifi guard" ( strażnik )?

JAK JE (84) ZABLOKOWAĆ ???

Wszystkich znających się na rzeczy proszę o podpowiedź.

  #1 10.02.2013 11:14

_
ciekawy program, lecz najbardziej podobała mi się opcja

wyboru języków interface'a

English - a jakże, oraz między innymi ;
Kataloński
Chiński
Croatian ( nawet nie wiem co to )
Serbski
Portugalski ( odmiana brazylijska )

Polski - propozycja spolszczeni

Pozdrawiam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.