Software Development GigaCon 2007

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za trzy tygodnie, 22 i 23 marca, odbędzie się Software Development GigaCon 2007 - ósma już edycja konferencji dla twórców rozwiązań informatycznych.

Software Development GigaCon 2007 to przegląd dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych do efektywnego budowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dla uczestników konferencji to możliwość porównania i oceny oferowanych produktów, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Dla występujących firm to z kolei miejsce kontaktu z potencjalnym klientem, okazja demonstracji zalet i możliwości promowanych rozwiązań. W ubiegłorocznej edycji konferencji uczestniczyło ponad 700 osób. Podczas wykładów swoje rozwiązania przedstawiły m.in. firmy: IBM, Microsoft, Quest Software, Borland, Erudis, Bea, Software AG, Komtech, Javart, Lefthand, Aurox i wiele innych.

W trakcie konferencji omówionych zostanie szereg technologii stosowanych w trakcie prac projektowych, budowy aplikacji, procesu wdrożeniowego oraz codziennego wykorzystania stworzonych rozwiązań. Tematyka sesji obejmować będzie takie zagadnienia jak Java; technologie komponentowe i serwery aplikacyjne; platformy i systemy operacyjne; rozwiązania oparte na technologiach XML i Web Services; hurtownie danych i systemy Data Mining; Internet + Intranet + Extranet; bazy danych; środowiska programistyczne - pakiety CASE i RAD; testowanie oprogramowania; narzędzia wspomagające prowadzenie projektów programistycznych (nadzór nad projektem, kontrola wersji), a także platformy integracyjne.

Konferencja będzie odbywać się 22 i 23 marca w Hotelu Mariott w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronach ogranizatorów. Vortal dobreprogramy obok magazynu Software Developer's Journal jest głównym partnerem medialnym tegorocznej konferencji.

© dobreprogramy