reklama

Software Development GigaCon 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za niespełna dwa tygodnie, w Warszawie, odbędzie się Software Development GigaCon 2008 - dziewiąta już edycja konferencji dla twórców rozwiązań informatycznych.

Software Development GigaCon 2008 to przegląd dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych do efektywnego budowania nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Dla uczestników konferencji to możliwość porównania i oceny oferowanych produktów, sposobność spotkania i dyskusji ze specjalistami. Dla występujących firm to z kolei miejsce kontaktu z potencjalnym klientem, okazja demonstracji zalet i możliwości promowanych rozwiązań. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło ponad 500 (na łamach vortalu dostępna jest Relacja z Software Development GigaCon 2007).

W trakcie tegorocznej konferencji omówionych zostanie szereg technologii stosowanych w trakcie prac projektowych, budowy aplikacji, procesu wdrożeniowego oraz codziennego wykorzystania stworzonych rozwiązań. Tematyka sesji obejmować będzie takie zagadnienia jak: Java, technologie komponentowe i serwery aplikacyjne, rozwiązania oparte na technologiach XML i Web Services, zarządzanie treścią w internecie (narzędzia do tworzenia aplikacji internetowych, oprogramowanie portalowe), bazy danych, środowiska programistyczne - pakiety CASE i RAD, narzędzia do testowania oprogramowania, narzędzia wspomagające prowadzenie projektów programistycznych (zarządzanie portfelem projektów, zarządzanie zmianami), platformy integracyjne, budowanie aplikacji BPM i SOA.

Konferencja będzie odbywać się w dniach 17-18 marca w Hotelu Novotel Airport w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Wszystkie niezbędne informacje (agenda, formularz rejestracyjny) można znaleźć na stronach organizatorów.

Vortal dobreprogramy jest jednym z głównych partnerów medialnych tegorocznej konferencji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama