reklama

Sokobano 1.0.3

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To jedna z wielu odmian japońskiego Sokobana, niezwykle popularnej swego czasu gry logicznej, w której zadaniem gracza było poukładanie przypadkowo porozrzucanych w danym sektorze przedmiotów w specjalnie przygotowane i wyznaczone do tego celu miejsca. W Sokobano sprawa ma się całkiem podobnie, wszystkie czynności na planszy należy wykonać w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej liczbie ruchów. Przedmioty należy pchać przed siebie i ustawiać w takich miejscach, by nie kolidowały z kolejnymi ruchami następnych obiektów oraz tak, by można było później łatwo je przesunąć w wymagane pole. Poziom gry rośnie z układu na układ zmuszając nasze szare komórki do coraz bardziej wytężonej pracy.


Uwaga:

Gra działa również pod systemami Linux i MacOS.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #4 13.12.2014 01:04

Jeden z lepszych klonów klasycznego Sokobana,

  #3 10.01.2010 20:51

po zainstalowaniu javy działa.

  #2 09.01.2010 19:41

działłła

  #1 09.01.2010 16:47

ta gra nie odpala przy ściąganiu wyskakuje błąd.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić