reklama

Sokobano na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Sokobano - jedną z wielu odmian japońskiego Sokobana, niezwykle popularnej swego czasu gry logicznej, w której zadaniem gracza było poukładanie przypadkowo porozrzucanych w danym sektorze przedmiotów w specjalnie przygotowane i wyznaczone do tego celu miejsca.

W Sokobano sprawa ma się całkiem podobnie, wszystkie czynności na planszy należy wykonać w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej liczbie ruchów. Przedmioty należy pchać przed siebie i ustawiać w takich miejscach, by nie kolidowały z kolejnymi ruchami następnych obiektów oraz tak, by można było później łatwo przesunąć je w wymagane pole. Poziom gry rośnie z układu na układ zmuszając nasze szare komórki do coraz bardziej wytężonej pracy.

Grę Sokobano można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy szczególnie recenzję New Super Mario Bros. wydanego niedawno na Wii, test przygód seksownej widźmy o imieniu Bayonetta, a także zapowiedź zakręconego No More Heroes 2: Desperate Struggle.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama