r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Solace

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Na pierwszy rzut oka klasyczna kosmiczna strzelanina z oklepaną fabułą i odgłosami wybuchów w tle. Nic bardziej mylnego, ponieważ twórcy Solace główny nacisk postawili na doznania estetyczne z gry odkładając kwestie grywalności jakby na plan dalszy.

Nie ujrzymy tu spektakularnych eksplozji, dynamicznych akcji, wymyślnych pojazdów kosmicznych, zmutowanych przeciwników oraz niczego o wzmocnionym wydźwięku militarnym. Obrazy w grze są łagodne, spokojne i opanowane, a odgłosy walki zastąpione zostały klimatyczną i nastrojową melodią odwzorowującą to co dzieje się na polu gry.

r   e   k   l   a   m   a

Wydawać się może, że głównym zadaniem gracza nie jest absolutnie jak najszybsze zakończenie misji, ale takie prowadzenie rozgrywki, by trwała ona jak najdłużej dostarczając nieprzerwanie sympatycznych, przyjemnych i ujmujących doznań z gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DiamondBack   13 #3 20.01.2011 13:45

Da mi ktoś jakieś info o czcionce która jest w grze?

artur.z   3 #2 15.01.2011 16:35

Nareszcie dodaliście piękna grę :) Krótka, ale jest naprawdę świetna!

  #1 15.01.2011 06:08

Piękna gra, szkoda, że taka krótka... Pozdrowienia dla autorów i czekam na więcej!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.