r   e   k   l   a   m   a
reklama

Solar System – Mars 3D. Wygaszacz z Czerwoną planetą za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Lata świetności wygaszaczy ekranu z akwarium 3D już za nami, ale wciąż można zadbać o to, by komputer prezentował coś ciekawego w czasie bezczynności. Dziś można za darmo zgarnąć świetny wygaszacz Solar System – Mars 3D, który prezentuje trójwymiarową mapę Marsa.

Solar System – Mars 3D to część większej serii wygaszaczy, pokazujących animowane planety i Księżyc. Został tak zaprojektowany, by realistyczny Mars był widoczny tak, jakbyśmy poruszali się w jego pobliżu promem kosmicznym. Twórcy zadbali nie tylko o dobre odwzorowanie powierzchni planety, ale też prawidłowe oświetlenie od strony Słońca. Być może warto oswoić się z tym widokiem w sytuacji, gdy naukowcy ostrzegają, że asteroida uderzy w Ziemię. Stephen Hawking zaleca, byśmy wynieśli się z tej planety jak najszybciej.

Wygaszacz można zgarnąć za darmo na stronie promocji do 10:00 w piątek. By skorzystać z promocji wystarczy podać adres e-mail lub udostępnić wpis na Facebooku. Po pobraniu należy zainstalować, a następnie aktywować wygaszacz, uruchamiając program Activate.exe (uważając, by nie zainstalować komponentów reklamowych). Nie wymaga on połączenia z Internetem, potrzebne mu będą jedynie biblioteki DirectX 9.0 na Windowsie XP lub nowszym.

Zwykła cena wygaszacza jest dość wygórowana – to niecałe 15 dolarów.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane